Oto polska platforma na Rave The Planet! Kto jedzie razem z nami?

Fot. Artur AEN Nowicki
News
Rave The Planet

Po ubiegłorocznym spektakularnym powrocie, Rave The Planet, czyli spadkobierca Love Parade, napisze kolejną kartę w historii europejskiej i światowej kultury klubowej. Cieszymy się ogromnie, że będziemy częścią tego przedsięwzięcia. Wraz z zaprzyjaźnionymi podmiotami reprezentującymi rodzimą scenę, będziemy odpowiadać za polską platformę, która przmierzać będzie ulice Berlina w radosnym pochodzie. Co więcej - Wy także możecie być częścią tego wydarzenia i tańczyć razem z nami! To nie wszystko - sprawdźcie, co szykujemy.

Ubiegłoroczna edycja Rave The Planet była świętem muzyki i wolności, a także tolerancji i odpowiedzialności za drugiego człowieka. Razem z wielotysięcznym tłumem mieliśmy przyjemność przemierzać ulice Berlina. Znakomitej zabawie, za którą odpowiadały m.in. czołowe postacie rodzimej sceny klubowej, które zagrały na polskiej platformie, towarzyszyły także ważne działania podkreślające ponadczasowe wartości zawarte w DNA Rave The Planet. Duch Love Parade unosił się na stolicą Niemiec i przypominał o tym, że zryw ten był przede wszystkim oddolnym manifestem ludzi, którzy na nowo chcieli się zintegrować i utożsamić z pokojowym przekazem, w rytm muzyki elektronicznej. Nie zapomnieliśmy o tym w ubiegłym roku.

Bardzo udane wskrzeszenie ducha Love Parade – nasza relacja z Rave The Planet 2022

Rave The Planet 2022 – fot. Artur AEN Nowicki

Rave The Planet 2022, czyli twórzmy przyjaźnie, nie wojny

Podczas gdy platformy i otaczający je tłum przejeżdżały kolejne ulice Berlina, nad miastem wynajęty przez nas samolot wylatał hasło “Make Friends Not War”, które zarejestrowały wszystkie portale analizujące ogólnoświatowy ruch powietrzny. Tym przekazem chcieliśmy uzmysłowić każdemu, że choć dziś łączymy się w beztroskiej zabawie, to zaledwie kilkaset kilometrów od nas trwa wojna, w której cierpią i giną niewinni ludzie. Napaść Rosji na Ukrainę nie może być traktowana jako część naszej codzienności – to akt terroru, który należy stanowczo potępić, wymóc na władzach postawę pomocową wobec ofiar i jednocześnie niepozwalającą na ustępstwa wobec agresora oraz wyciągnąć konsekwencje wobec tych, którzy są odpowiedzialni za tę zbrodnię zarówno na polu bitwy, jak i w gabinetach, w których zapadają wojenne decyzje.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rave The Planet 2023. Kto jedzie z nami?

Rok później możemy nareszcie ogłosić – ponownie wyjdziemy na ulice Berlina! Razem z nami do stolicy Niemiec pojadą zaprzyjaźnione podmioty, z którymi wspólnie odpowiadać będziemy za polską platformę na Rave The Planet. Prócz Muno.pl, będą nimi:

Instytut I Fetish Chateau I Prozak 2.0 I MIMID event

Jesteśmy pewni, że w takim gronie nie tylko będziemy się świetnie bawić, lecz również dostarczymy mnóstwo wrażeń wszystkim uczestnikom wydarzenia.

Dodatkowo swoje występy na polskiej platformie – nazwanej Instytut Techno Truck Poland – zaliczą założyciele redakcji Muno.pl Conradq i Juniore. Już dziś nie możemy doczekać się ich występów.

Line-up Instytut Techno Truck
na Rave The Planet 2023

AETHA

BEXA

BŁAŻEJ MALINOWSKI

CONRADQ B2B JUNIORE

DTEKK

MANOID

MEG B2B SENTHIA

TRUANT

A tak będzie wyglądać nasza platforma!

Rave The Planet 2023. Redaktor Muno.pl w elitarnym gronie

Równie istotnym wydarzeniem będzie wystąpienie naszego redaktora i zarazem jednej z najbardziej uznanych postaci na polskiej scenie klubowej. Artur Wojtczak, po ubiegłorocznej, pełnej pasji oracji, został zaproszony do wąskiego grona prelegentów, którzy wygłoszą swoją mowę na forum całego Rave The Planet.

Rave The Planet 2023. Wieziemy Złotego Munoluda

Już dziś możemy podzielić się również wiadomością, że podczas Rave The Planet nastąpi wręczenie Złotego Munoluda – Nagrody Specjalnej, przyznanej w ramach tegorocznej edycji plebiscytu – samemu Dr. Motte. Współtwórca Love Parade, a dziś także główny odpowiedzialny za nowe przedsięwzięcie, otrzyma statuetkę bezpośrednio do swoich rąk podczas imprezy, za którą został przez nas uhonorwany. Już dziś nie możemy doczekać się tego momentu.

Dr. Motte – fot. Petrov Ahner

Rave The Planet 2023. Dołącz do polskiej platformy

Na koniec mamy dla Was nie lada gratkę – Wy także możecie być członkami zespołu, który będzie brawić się na polskiej platformie podczas Rave The Planet. U naszych przyjaciół z Biletomat.pl ruszyła sprzedaż specjalnych biletów, dzięki którym uzyskać wstęp na platformę. Uwaga – liczba wejściówek mocno ograniczona. Zalecamy pospiech! Co otrzymacie w ramach wejściówki?

  • wejście na dwupoziomową techno-platformę,
  • kupony na napoje,
  • zniżka na afterparty w klubie RE:MISE.

Przypominamy – tegoroczna odsłona Rave The Planet odbędzie się 8 lipca. Bądźcie tam razem z nami!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →