To my napisaliśmy MAKE FRIENDS NOT WAR na niebie nad Berlinem w trakcie Love Parade!

Fot. Flightradar24
News
MAKE FRIENDS NOT WAR

Jesteśmy dzisiaj w Berlinie, gdzie kilkaset tysięcy ludzi na ulicach celebruje wolność, równość, przyjaźń i wzajemny szacunek. 

Potrzebna solidarność

To idee legendarnej Love Parade, która po latach wróciła dzisiaj jako Rave the Planet – wielkie święto muzyki elektronicznej i kultury klubowej. Jako osoby, które związały swoje życie z tą kulturą, czyniąc z pasji swoją pracę, w pełni utożsamiamy się z wartościami leżącymi u jej podstaw. Dlatego choć dzisiaj świętujemy, nie zapominamy o tym, co dzieje się w Europie za wschodnią granicą Polski.

Gdy ulice Berlina przemierza kolorowy, roztańczony tłum, obywatele i obywatelki Ukrainy walczą o życie i wolność, w kraju brutalnie zaatakowanym przez Rosję. Chcemy wykorzystać gigantyczny ładunek miłości, serdeczności i empatii na ulicach Berlina, by przypomnieć wszystkim o tym, że kilkaset kilometrów stąd trwa wojna, podczas której życie tracą niewinni ludzie. I pokazać solidarność z Ukrainą.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rave The Planet, Love Parade, MAKE FRIENDS NOT WAR

Czytaj również: Rave The Planet rozpoczęte! Oto nasza relacja live

MAKE FRIENDS, NOT WAR.

Dziś nad Berlinem – miastem, które było świadkiem wielkich tragedii, lecz które wyciągnęło lekcję z historii i uważane jest za europejski symbol wolności, pokoju i szacunku – nasz samolot “wylatał” hasło „MAKE FRIENDS NOT WAR”. Wiemy, że hasła nie wygrywają wojen, ale wierzymy, że to symboliczne wsparcie tysięcy osób wyznających wolność jako nadrzędną wartość, będzie zauważone i odczuwalne również w Ukrainie. 

Wierzymy, że w Rave The Planet, kulturze klubowej i mediach takich jak Muno.pl chodzi o coś więcej, niż tylko o muzykę. Dlatego chcemy częściej i odważniej niż kiedykolwiek mówić o zjawiskach, które mają wpływ na nasze życie, otaczającą nas rzeczywistość i naszą przyszłość. Z miejsca, na które zwrócone są oczy całego muzycznego i klubowego świata, mówimy: MAKE FRIENDS NOT WAR.

#makefriendsnotwar #timeforfriends #peacePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →