Rave The Planet 2023 potwierdzone!

fot. Artur AEN Nowicki
Wydarzenie Zapowiedzi
Rave The Planet

Po tegorocznym wielkim powrocie berlińskiej parady nie mogło być innej opcji. W przyszłym roku ponownie będziemy mogli tłumnie wyjść na ulicę stolicy Niemiec w rytmie techno – nadchodzi druga edycja Rave The Planet!

Rave The Planet 2023 powróci z większą siłą

Dziś organizator największej techno parady świata – Dr. Motte, potwierdził, że wydarzenie Rave The Planet 2023 odbędzie się 8 lipca.

Parada Rave The Planet to demonstracja polityczna. Wychodzimy na ulice Berlina po pokój i zachowanie kultury muzyki elektronicznej i jej dorobku. Muzyka jest naszym językiem i sposobem na zrozumienie. Motto 2023 zostanie wkrótce ogłoszone

– czytamy na stronie wydarzenia.

Pamiętajcie, że jest to impreza non-profit, także organizatorzy liczą na Wasze wsparcie finansowe. Symboliczną cegiełkę możecie wpłacić na stronie organizatora.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rave The Planet Berlin by Dr. Motte w/ Westbam, Nakadia, Patrik Berg … – @ARTE Concert

Rave the Planet 2022 – przeżyjmy to jeszcze raz

Niedawno główny kanał Rave the Planet na YouTube opublikował w języku niemieckim wypowiedź naszego redakcyjnego kolegi Artura Wojtczaka. W swoim speachu Artur mówi o znaczeniu kultury tanecznej, wspomnieniach związanych z Love Parade, o których możecie przeczytać w książce 30 lat polskiej sceny techno, cytuje manifest raverów ze sztuki Techno Rzeczpospolita, a także wspomina o Paradzie Wolności i wolności jako wartości nadrzędnej, o którą trzeba wciąż walczyć, co pokazuje wojna w Ukrainie.

Artur Wojtczak’s Speech @ Rave The Planet Parade 2022

Koniecznie sprawdź: Rave The Planet widziane od środka. Zobacz naszą fotorelację


To my napisaliśmy MAKE FRIENDS NOT WAR na niebie nad Berlinem w trakcie Love Parade!

Na ulicach Berlina kilkaset tysięcy ludzi celebrowało wolność, równość, przyjaźń i wzajemny szacunek.  To idee legendarnej Love Parade, która po latach wróciła dzisiaj jako Rave the Planet – wielkie święto muzyki elektronicznej i kultury klubowej. Jako osoby, które związały swoje życie z tą kulturą, czyniąc z pasji swoją pracę, w pełni utożsamiamy się z wartościami leżącymi u jej podstaw. Dlatego prócz świętowania, nie zapomnieliśmy o tym, co dzieje się w Europie za wschodnią granicą Polski.

Gdy ulice Berlina przemierzał kolorowy, roztańczony tłum, obywatele i obywatelki Ukrainy walczyli o życie i wolność w kraju brutalnie zaatakowanym przez Rosję. Postanowiliśmy wykorzystać gigantyczny ładunek miłości, serdeczności i empatii na ulicach Berlina, by przypomnieć wszystkim o tym, że kilkaset kilometrów stąd trwa wojna, podczas której życie tracą niewinni ludzie. I pokazać solidarność z Ukrainą.

MAKE FRIENDS, NOT WAR

Podczas Rave The Planet, nad Berlinem – miastem, które było świadkiem wielkich tragedii, lecz które wyciągnęło lekcję z historii i uważane jest za europejski symbol wolności, pokoju i szacunku – nasz samolot “wylatał” hasło „MAKE FRIENDS NOT WAR”. Wiemy, że hasła nie wygrywają wojen, ale wierzymy, że to symboliczne wsparcie tysięcy osób wyznających wolność jako nadrzędną wartość będzie zauważone i odczuwalne również w Ukrainie. 

Wierzymy, że w Rave The Planet, kulturze klubowej i mediach takich jak Muno.pl chodzi o coś więcej niż tylko o muzykę. Dlatego chcemy częściej i odważniej niż kiedykolwiek mówić o zjawiskach, które mają wpływ na nasze życie, otaczającą nas rzeczywistość i naszą przyszłość. Z miejsca, na które zwrócone są oczy całego muzycznego i klubowego świata, mówimy: MAKE FRIENDS NOT WAR.

Make Friends Not War, Rave the Planet

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →