Rave The Planet widziane od środka. Zobacz naszą fotorelację

Fot. Artur AEN Nowicki
Relacja
Rave The Planet

Byliśmy na Rave The Planet i mamy na to dowody. Udokumentowane pod postacią zdjęć wybraliśmy do naszej fotorelacji kilkadziesiąt z nich. Koniecznie musisz je zobaczyć.

Rave The Planet. Jeszcze raz!

Brak słów, by opisać emocje towarzyszące nam w związku z ostatnimi wydarzeniami. Nasza wizyta na berlińskiej Paradzie Miłości do dzisiaj siedzi nam w głowach i zapewne długo ich nie opuści. Przeżyliśmy jedne z najpiękniejszych momentów w naszej przygodzie z muzyką elektroniczną. Na stałe zapisaliśmy się w historii najważniejszej inicjatywy w dziejach sceny klubowej. Jeszcze tygodniami, jak nie miesiącami, będziemy wracać do Rave The Planet, snując plany co do przyszłorocznych odwiedzin. W 2023 roku zjawimy się w stolicy Niemiec ponownie. Ponownie w ramach Polskiej Platformy.

Naszą wyprawę uwiecznił dla nas niezastąpiony Artur AEN Nowicki. Widziana od środka i zakulisowo Love Parade 2022 przedstawia wszystko to, z czego była, jest i zawsze będzie kojarzona – nieskrępowana wolność i równość. Wobec wszystkiego i wszystkich. W imię miłości i muzyki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Parada Miłości powróciła. Zobacz naszą fotorelację

Rave The Planet
Fot. Artur AEN NowickiPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →