Wrocławskie Ciało z nowym rozdaniem. Otwarcie sezonu z najlepszymi na scenie

via Facebook
News
Ciało

Wrocławskie Ciało rozpoczyna serię letnich imprez. Jeden z najlepszych klubów w Polsce zaprosił na otwarcie dwie postaci, które fanom technicznych brzmień nie trzeba specjalnie przedstawiać. Ale to nie koniec niespodzianek. Okazuje się, że w Ciele będziemy mogli spędzić całe lato, dzięki otwartej scenie na dziedzińcu. Sprawdź szczegóły.

Ciało wersja open-air

Imprezy na powietrzu w wydaniu klubowym? Wrocławskie Ciało kontynuuje doskonale sprawdzony schemat z zeszłego roku, organizując wydarzenia muzyczne z uwzględnieniem zewnętrznej, cielesnej przestrzeni w postaci tamtejszego dziedzińca. Na ubiegłorocznej premierze nowej sceny „pod chmurką” wystąpiły gwiady światowego formaty. Usłyszeliśmy m.in. takie postaci jak Matrixxman, DJ Stingray 313, Neel, 999999999 live, Konstantin Sibold czy Boston 168. Po raz pierwszy w tym miejscu odbył się również Wrocławski Salon Ambientu.

Pierwszy sezon na Dziedzińcu był dopiero początkiem przygody. Piszcie z nami jej kolejny rozdział i wpadajcie sprawdzić, jak dostosowaliśmy nasz outdoor by wznieść klubowe lato na nowy poziom. Odświeżona pod wieloma względami przestrzeń pozwoli na dużo więcej – a zaczniemy od dwudniowej uczty z topowymi artystami.

Ciało
fot. Dominik Kanpik via facebook.com/cialo.wroclaw

Dziedziniec w tym roku dodatkowo będzie pełnił rolę pełnowymiarowej, letniej miejscówki we Wrocławiu. Właściciele powiązani z innym miejscem o nazwie Podróż, przenoszą szereg aktywności i klimat związany z tym miejscem właśnie na sam środek otwartego Ciała.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wykorzystamy najlepsze doświadczenia i pomysły by Ciało połączyło to, co najpiękniejsze, w świecie clubbingu i festiwali open-air. Podróżowe klasyki – poniedziałkowe bingo i kino plenerowe – przychodzą z nami na Joannitów. Dopieszczamy outdoorowy sound system i szykujemy dla Was coś naprawdę specjalnego!

fot. via facebook.com/dziedziniec.wroclaw

Ciało. Grande opening

Wielkie otwarcie Dziedzińca odbędzie się 26 i 27 maja. Na pierwszej piątkowej imprezie w rolę headlinera wcieli się jedna z najbardziej charakterystyczna i efektownych postać na dzisiejszej scenie techno – Headless Horseman. Dodatkowo tej nocy usłyszymy takie postaci jak Yung Lucy, Michał Macewicz, Fuka Milion, Elvira, Serenity Soundseeker oraz Alicja Zielska.

Czytaj także: NASTIA: „Pokazuję, jaka jestem w prawdziwym życiu” [wywiad]

W sobotę pojawi się czołowa postać ukraińskiej sceny techno – Nastia. To DJ-ka, która od 17 lat gra w klubach i na festiwalach całego świata, będąc obecnie mocno zaangażowana w trwająca wojnę. Na Dziedzińcu towarzysz jej będą dwie rezydentki wrocławskiego Ciała – Vi oraz Aksamit. Na głównej scenie wewnątrz klubu DJ Sleepover (Kacpa) zaprosił Skejtika oraz EDVVINA.

Nastia | Boiler Room Cologne

Prawdziwy highlight sezonu czeka na nas chwilę później. Już 7 czerwca w Ciele pojawi się najbardziej wyczekiwana postać we Wrocławiu ze świata techno – Ben Klock. Artysta ten to człowiek-instytucja. Jest symbolem Berghain i Ostgut Ton oraz ambasadorem Berlina i jego sceny elektronicznej. Swoje produkcje, które oscylują wokół dźwięków minimal i techno prezentuje na labelach Bpitch Control, Memo, Ostgut Ton czy własnej Klockworks. Spotkanie z ikoną elektroniki rozpocznie siódmego czerwca długi weekend na odświeżonym Dziedzińcu.

Ben Klock | Awakenings Easter Festival 2022Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →