Ben Klock zbiera mocną ekipę i zakłada nową agencję bookingową

fot. facebook.com/benklock.official
News
Ben Klock

Istnieje życie po zamknięciu kluczowej, berlińskiej agencji bookingowej Ostgut, kojarzonej głównie z rezydentami Berghain/Panorama Bar. Ben Klock bierze sprawy w swoje ręce, kompletuje mocną pakę i otwiera nową platformę bliskim mu artystom. Sprawdź szczegóły.

Ostgut Booking. Wszystko ma swój koniec

W październiku ubiegłego roku agencja bookingowa Ostgut ogłosiła zakończenie swojej działalności. Informacja z berlińskiego obozu wypchanego gwiazdami światowego formatu była co najmniej zadziwiająca, zważywszy na to, jak kapitalnie prosperowała cała machina o nazwie Ostgut. Agencja, która wypromowała na cały świat takich artystów, jak m.in. Ben Klock, Marcel Dettmann, Norman Nodge czy Steffi przeszła do historii.

Czytaj także: Obowiązek w dobie „kolesiostwa”. O tym, dlaczego agencje bookingowe są potrzebne i konieczne [wywiad]

Ben Klock
fot. facebook.com/benklock.official

Założona półtorej dekady temu Ostgut Booking jest drugą firmą z siedzibą w Berghain, która zakończyła działalność w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Ostgut Ton, wytwórnia nazwana tak na cześć legendarnego klubu będącego poprzednikiem berlińskiego lokalu, zakończyła działalność w grudniu, kończąc 16 lat wydawania albumów rocznicową kompilacją Funfzhen +1.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ben Klock idzie po swoje

Czołowy przedstawiciel zamkniętej agencji bookingowej Ostgut Ben Klock szybko reaguje na zaistniałą sytuację i wraz ze swoją przyjaciółką otwierają nową agencję bookingową Circle.

Nowy rok, nowy początek. Teraz, gdy tak mi bliski Ostgut Booking dobiega końca, chciałbym podziękować za ponad 15 wspaniałych lat. Za niesamowitą podróż, którą wspólnie odbyliśmy. Idąc dalej, jestem podekscytowany rozpoczęciem autorskiego projektu Circle Booking. Wsparcie przy nim otrzymam od mojej długoletniej agentki Alexandry. Zawężony wybór artystów, kilku starych przyjaciół i świeżych talentów. Zobaczymy dokąd ta podróż nas zaprowadzi. Obserwujcie circlebooking i zostańcie z nami na bieżąco

– Ben Klock

Ben Klock – Awakenings Easter Festival 2022

Wszyscy skompletowani artyści w poruszających słowach odnoszą się do zakończonej współpracy z Ostgut. Coś się kończy, coś się zaczyna. Na pokładzie nowej platformy bookingowej Circle znalazło się dosłownie kilku artystów. Wśród nich Boris, Fadi Mohem, Boston 168, Pablo Bozzi, Phase Fatale, Soft Crash, Stephanie Sykes i Yan Cook.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →