CERN – audiowizualny projekt, w którym muzyka i sztuka znowu są razem

News
Ben Klock, Fadi Mohem & Helmut Breineder, CERN,

Ben Klock, Fadi Mohem i Helmut Breineder prezentują CERN, pierwszą audiowizualną współpracę badającą nowe możliwości technologii blockchain. 

CERN. Sztuka i muzyka ponownie razem

CERN, cyfrowe dzieło sztuki autorstwa Helmuta Breinedera, prezentuje ekskluzywny jednominutowy utwór Bena Klocka i Fadiego Mohema. Kompozycja skupia się na klasycznym automacie perkusyjnym TR-909, kwintesencji muzyki techno. Pociętym i wygiętym w taki sposób, aby brzmiał jak mocno uderzająca piłka. Futurystyczna muzyka wprowadza do systemu cząsteczki Helmuta Breinedersa, animatora projekcji 3D, aby wygenerować „płynną cyfrową rzeźbę z wieloma kolizjami”.

Ben Klock, Fadi Mohem

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Materiały prasowe

Dla Klocka i Mohema udział w CERN nie jest pierwszą obustronną współpracą. Drogi obu producentów spotkały się w 2019 roku, a dokładnie w oficynie Klockworks na poczet której młodszy z artystów wydał swoją epkę Klockworks 27. Trzy szybkie, groove’owe  utwory stworzone pod wpływem Detroit Techno i Berlin Dub Techno dały mu przepustkę do kolejnych ciekawych projektów.

Ich pierwszy NFT jest limitowany do jednej sztuki i zostanie wystawiony na aukcję za pośrednictwem Foundation – tej samej platformy, z której korzystają tacy twórcy jak Aphex Twin, Holly Herndon i Edward Snowden.

Link do projektu znajdziecie tutaj.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →