CERN – audiowizualny projekt, w którym muzyka i sztuka znowu są razem

News
Ben Klock, Fadi Mohem & Helmut Breineder, CERN,

Ben Klock, Fadi Mohem i Helmut Breineder prezentują CERN, pierwszą audiowizualną współpracę badającą nowe możliwości technologii blockchain. 

CERN. Sztuka i muzyka ponownie razem

CERN, cyfrowe dzieło sztuki autorstwa Helmuta Breinedera, prezentuje ekskluzywny jednominutowy utwór Bena Klocka i Fadiego Mohema. Kompozycja skupia się na klasycznym automacie perkusyjnym TR-909, kwintesencji muzyki techno. Pociętym i wygiętym w taki sposób, aby brzmiał jak mocno uderzająca piłka. Futurystyczna muzyka wprowadza do systemu cząsteczki Helmuta Breinedersa, animatora projekcji 3D, aby wygenerować „płynną cyfrową rzeźbę z wieloma kolizjami”.

Ben Klock, Fadi Mohem

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Fot. Materiały prasowe

Dla Klocka i Mohema udział w CERN nie jest pierwszą obustronną współpracą. Drogi obu producentów spotkały się w 2019 roku, a dokładnie w oficynie Klockworks na poczet której młodszy z artystów wydał swoją epkę Klockworks 27. Trzy szybkie, groove’owe  utwory stworzone pod wpływem Detroit Techno i Berlin Dub Techno dały mu przepustkę do kolejnych ciekawych projektów.

Ich pierwszy NFT jest limitowany do jednej sztuki i zostanie wystawiony na aukcję za pośrednictwem Foundation – tej samej platformy, z której korzystają tacy twórcy jak Aphex Twin, Holly Herndon i Edward Snowden.

Link do projektu znajdziecie tutaj.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →