Najlepsze letnie miejscówki: Wrocław

Basen Beach Bar / facebook.com/BASENBeachBar
News
Letnie Miejscówki: Wrocław - Muno

Zapraszamy na eksplorację letnich miejscówek we Wrocławiu. Postaramy się przybliżyć najlepsze kluby i plenerowe miejsca, gdzie elektroniczne dźwięki będą towarzyszyć letnim harcom. Odkryj ukryte skarby wrocławskiej sceny, gdzie połączenie muzyki, tanecznej energii i magicznego klimatu tworzą niepowtarzalne doznania. Wrocław jest idealnym miejscem, aby oddać się pasji do elektronicznych dźwięków i przeżyć muzyczne uniesienia w urokliwej scenerii.

Dziedziniec

fot. via facebook.com/dziedziniec.wroclaw

Lato we wrocławskim Ciele? Jeszcze jak! Właściciele jednego z najlepszych klubów w Polsce otwierają na cały sezon osobny twór w postaci tamtejszego Dziedzińca. Zeszłoroczna premiera sceny open-air wypadła znakomicie. W ciągu kilku miesięcy zagrali tam najwięksi – DJ Stingray, 999999999 live, Matrixxman czy Konstantin Sibold. W tym roku Dziedziniec nie tylko odegra kluczową rolę przy weekendowych imprezach. Miejsce otwarte 7 dni w tygodniu zaoferuje poniedziałkowe bingo, kino plenerowe, pyszną szamkę i wiele atrakcji na które musimy jeszcze chwilę zaczekać. 


Wyspa Tamka

Wrocław
fot. via facebook.com/tamka.wro

Już za moment wielkie otwarcie siódmego sezonu niezwykle popularnego, letniego (i nie tylko!) spotu w samym centrum Wrocławia. Legendarne imprezy pod chmurką z włączeniem wewnętrznych scen, kino plenerowe i masa atrakcji – Wyspa Tamka szykuje konkretny update na zbliżający się sezon.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Odra-Pany

Wrocław
fot. via facebook.com/odrapany

Odra-Pany to bezapelacyjnie czołowy, letni spot we Wrocławiu, niesamowicie progressujący przy każdym kolejnym sezonie. Z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu Odry i mocno roślinnego otoczenia królewski chillout w tym miejscu gwarantowany. Pomysłowe rozwiązania świetlne dodają uroku Odra-Pany – od zeszłego roku znajdziemy tutaj rownież DJ-kę i dedykowany parkiecik. Otwarcie sezonu 27 maja – przez pierwszy, już prawie letni wieczór poprowadzi nas Shvmsky.


Nocny Targ Tęczowa

Wrocław
fot. via facebook.com/nocnytargteczowa

Nocny Targ Tęczowa to nie tylko miejsce, gdzie będziecie mogli dobrze zjeść, odpocząć czy spotkać się ze znajomymi. To też niezapomniany klimat, latające abażury, kolorowi ludzie, uśmiechy za każdym rogiem i społeczność, która dzieli ze sobą wspólny czas w industrialnej przestrzeni. Koncerty, kino letnie, strefa relaksu i nocne imprezy – to tylko garść sezonowych atrakcji.


Basen Beach Bar

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie basen-beach-bar-1.jpg
fot. via facebook.com/BASENBeachBar

Miejscówka leżąca tuż nad brzegiem Odry przy Mostach Trzebnickich. Koniecznie wpadnijcie tu na lekką kolację z orzeźwiającą lemoniadą (lub szprycerkiem) przy niezapomnianych zachodach słońca. Basen Beach Bar to turkusowa plaża z jedną z najlepszych ofert gastro – obłędna quesadilla oraz autorskie nalewki to idealne połączenie do niedzielnych setów w klimacie chill/deep. Odwiedzając Wrocław musicie tutaj zajrzeć.


Transformator

Wrocław
fot. Wiktoria Bojanko

Patio w Transformatorze jest do dyspozycji gości – choć w ograniczonej nieco formie – przez cały rok. W maju czeka je jednak rozbudowa. Właściciele planują więcej komfortowych siedzisk oraz kwiaty, tak żeby pełniło rolę przyjemnej strefy chill. Latem TFR postawi na imprezy dzienne. Premiera nowego niedzielnego cyklu SUN/DAY udała się wyjątkowo i już w planie są kolejne edycje, rozszerzone o warsztaty, spotkania z artystami i projekcje. Jeszcze w maju odbędą się w klubie targi vintage rozmaitości. Natomiast z sierpniem wróci spotkanie niepokornych artystów i fanów mody – pokaz Breslau High Fashion. Między czasie konkretny zestaw DJ-ski: NTO, Miss Kittin, RYSY, Simon Doty, Rodriguez Jr. czy Radical Guru.

Liczymy również na oficjalny start szkółki DJ-ingu „MECENAT”, będącej rozwinięciem naszych cichych i tajnych do tej pory warsztatów i spotkań z wolontariuszami


Opatovice

fot. via facebook.com/OpatoVice71

OpatoVice Beach Bar zajmuje kawałek nadodrzańskiej plaży zaledwie kilkadziesiąt metrów od jazu opatowickiego. Mieszkańcy i bywalcy Wielkiej Wyspy doskonale znają to miejsce, pozostali powinni je jak najszybciej poznać, bo jest tego warte. OpatoVice Beach Bar jest niewielki, ale znajduje się tu wszystko, czego potrzeba do chwili relaksu. Bar oferuje koktajle owocowe, domową lemoniadę i paletę rzemieślniczych piw. Do tego przekąski, a nierzadko także ciasta i inne słodkie przyjemności.


Raj / Bar

fot. via facebook.com/rajnaslodowej

Kameralny spot na wrocławskiej Wyspie Słodowej z widokiem na Odrę. Chilloutowa muzyczka, ciekawa aranżacja, świetny team za barem. Raj/Bar to idealne miejsca na relaks lub before w doborowym towarzystwie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →