Najlepsze letnie miejscówki: Trójmiasto

Ulica Elektryków / facebook.com/ulicaelektrykow
News
Letnie Miejscówki: Trójmiasto - Muno

Serdecznie zapraszamy do eksploracji letnich spotów, jakie ma do zaprezentowania Trójmiasto! Pragniemy przybliżyć Wam plenerowe przestrzenie, w których elektroniczne dźwięki będą towarzyszyć wszelkim przyjemnościom. Odkryj ukryte perełki trójmiejskiej sceny, gdzie połączenie muzyki, tańca i czarującego klimatu tworzy niezwykłe doznania. Trójmiasto oferuje doskonałe warunki do oddania się swojej pasji do elektronicznych dźwięków i przeżycia muzycznych uniesień w malowniczej scenerii.

Techno Balkon

fot. via facebook.com/technobalkon

Lepszej, tanecznej propozycji na nadchodzący, letni sezon w Trójmieście prawdopodobnie nie znajdziecie. Techno Balkon to wysokojakościowe imprezy plenerowe rozgrywające się na terenie gdańskiej hali Olivia. W najbliższych kilku miesiącach usłyszymy najlepszych w swoim fachu. Na Techno Balkonie pojawi się m.in. DUB FX, Stella Bossi, Cristobal Pesce, Shlømo czy Sara Landry. Moc jest z nimi. Wejściówki na zbliżające się wydarzenia otrzymamy za pośrednictwem naszych przyjaciół z Biletomat.pl.

100cznia

fot. via facebook.com/100cznia

100cznia to projekt łączący kontenerową architekturę, ofertę kulturalną oraz kuchnie z odległych zakątków kuli ziemskiej. Na terenie 100czni znajduje się kilkanaście knajpek ze street foodem, cztery bary, scena koncertowa, sklepy i punkt wymiany książek, działa miejska plaża, plac zabaw i galeria street artu Layup. Przez cały tydzień odbywają się regularne koncerty i imprezy DJskie, targi ubrań i winyli, projekcje filmowe, zajęcia jogi, warsztaty i spotkania autorskie – to wszystko w kompleksie pomieszczeń zbudowanym z połączonych ze sobą kontenerów cargo z odzysku zabytkowych stoczniowych hal, 2 minuty piechotą od stacji SKM i 5 minut rowerem od Starego Miasta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Ulica Elektryków

fot. via facebook.com/ulicaelektrykow

Ulica Elektryków to teren o długości 200 i szerokości 20 metrów, mieszczący się pomiędzy dwiema autentycznymi halami Stoczni Gdańskiej. Można tu zjeść, obejrzeć trochę sztuki czy posłuchać muzyki. To miejsce skupiające wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia artystyczne,  muzyczne, a także rekreacyjne i livestyle’owe.


Lawendowa 8

fot. via facebook.com/profile.php?id=100057226038576

Lawendowa 8 to pub, który razem z Lamusem i Pułapką rządzą na ulicy. Ukryte miejsce na Starym Mieście przyciąga już nie tylko lokalsów, a imprezowicze zbierają się i przesiadują na krawężnikach.


Olivia Garden

fot. via facebook.com/garden.oliviacentre

Olivia Garden to tropikalna zieleń podzielona na trzy strefy stanowiące ponad 120 m² głębokiego, tropikalnego lasu. Usłyszycie go i poczujecie! Inspiracja płynie tutaj wprost z natury, a smaki przywodzą na myśl egzotyczne wyspy. 

Zbliżamy Was do natury, bo jakość przestrzeni, w której pracujemy, przebywamy bezpośrednio przekłada się na jakość życia i produktywność. Przyjdź do miejsca, w którym się odprężysz, odpoczniesz i zachwycisz, pielęgnując jednocześnie wrodzony związek z naturą. Pozwól sobie na zielony reset. Naładuj się dobrą energią


Czudner SPOT

fot. via facebook.com/CzudnerSPOT

Czudner SPOT to industrialna przestrzeń mieszcząca się w zabytkowej Królewskiej Fabryce Karabinów. Co znajdziemy w środku? Wyselekcjonowane craftowe piwo, prywatny zielony ogród mieszczący się w podwórzu z dala od ulicy i zgiełku, surowe industrialne wnętrze oraz imprezy, koncerty, wernisaże i wiele innych. Regularnie usłyszymy tutaj muzykę elektroniczną od najlepszych miejscowych i polskich DJ-ów.


Plaża Nomadów

Trójmiasto
fot. via instagram.com/explore/tags/plażanomadów/

Plaża Nomadów to organizacja non-profit prowadzona przez prawdziwych pasjonatów, tworzących jednocześnie jedną, wielką rodzinę nomadów. Jest to cykl imprez letnich wcześniej na półwyspie, a teraz nad zatoką w Swarzewie koło Pucka na prywatnym terenie nad samą wodą.


Dok Cesarski

Trójmiasto
fot. via facebook.com/dokcesarski

Dok Cesarski to nowopowstałe miejsce spotkań, gdzie możecie spędzić czas w towarzystwie kultury, wyśmienitego jedzenia i w przyjemnej atmosferze. Znajdziemy tam łącznie 4000 m2 otwartej przestrzeni otoczonej wodą i stoczniową architekturą oraz klimatyzowany namiot, który pomieści do 400 osób. Absolutne must see.


Mała Sycylia

Trójmiasto
fot. via facebook.com/malasycyliagdansk

Małe, klimatyczne miejsce z pysznym piwem i obłędnym widokiem. Dla koneserów widoków, smaków i wybornego towarzystwa. W sezonie spotkamy tu imprezy z miejscowymi wyjadaczami. Odwiedzając Trójmiasto po prostu musicie zrobić swój pit stop w Małej Sycylii.


Crackhouse

Trójmiasto
fot. via facebook.com/crackhouse3c

Bez wątpienia jeden z najciekawszych klubów w Polsce wraz z nadchodzącym sezonem otwiera swoje słynne Patio. Najlepsza, trójmiejska publiczność w obłędnej scenerii, doskonały program artystyczny i epicki vibe znany w całym kraju – Crackhouse to bezapelacyjny sztos północy.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →