Schissma przejmuje Trójmiasto. Sobota pod znakiem rasowego hard techno

Fot. materiały organizatora
Eventpromo News

Brutalne, industrialne brzmienia, które przenikają ciało i duszę - to znak rozpoznawczy kolektywu Schissma, czołowej ekipy w Polsce specjalizującej się w klimatach hard techno i pochodnych. W najbliższy weekend, a dokładnien w sobotę, skład nawiedzi jedną z naszych ulubionych miejscówek w kraju - gdański Crackhouse. Patrzymy na line-up i już dziś zacieramy ręce.

Schissma to powszechnie rozpoznawalna marka, której nie trzeba przedstawiać rodzimym fanom mocniejszych brzmień. Warszawski kolektyw od kilku lat prężnie rozwija autorską wizję imprez hard techno organizując znakomicie przyjmowane wydarzenia nie tylko w stolicy. Tym razem ekipa obrała kurs na północ, a dokładnie na Gdańsk.

Schissma. Gdańsku, przygotuj się…

Już w najbliższą sobotę pod szyldem Schissmy odbędzie się impreza będąca prawdziwym świętem dla wszystkich fanów bezkompromisowego podejścia do ciężkiej elektroniki. Jesteśmy pewni, że taka muzyka doskonale sprawdzi się w przestrzeniach Crackhouse, miejscówki, która zyskała uznanie nie tylko na Pomorzu, lecz również w całej Polsce. Takie połączenie sił zwiastuje udany wieczór, a gdy spojrzymy na line-up to trudno usiedzieć spokojnie w miejscu…

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Schissma w Crackhouse. Kto zagra?

Specjalnie na tę okazję, Schissma zaprosiła prawdziwych wyjadaczy w swojej dziedzinie, dla których konwencje istnieją tylko po to, by je łamać. Poznajcie line-up sobotniej imprezy:

BSLS

BSLS – fot. www.instagram.com/bsls.live/

BSLS, znany również jako Vasilis Soulis, to DJ i producent z Aten, Grecja, specjalizujący się w hard industrial techno. Jego live acty łączą surowe, analogowe brzmienia z cyfrowymi efektami, tworząc ciężkie i intensywne dźwięki. BSLS jest ceniony za swoje unikalne podejście do techno, które przyniosło mu rozgłos na międzynarodowej scenie.

Monasterio Chamber Podcast #258 BSLS

Yana ETC

Yana ETC – fot. instagram.com/yana_etc

Yana ETC to DJ i producentka pochodząca z Białorusi, obecnie mieszkająca w Polsce. Jest współzałożycielką serii wydarzeń oraz wytwórni Sunthoid. Yana ETC specjalizuje się w tworzeniu ciemnych, energetycznych i wielowarstwowych atmosfer w swoich utworach i setach, łącząc takie gatunki jak hard techno, tekno, noise i eksperymentalne brzmienia.

URALHARDCAST004 | YANA ETC

Skład uzupełniają:

Main Stage:
Schellt I Vraxx I Ernst I Józef Keuner

Patio:
NEKTØ I Cranz I G_ssus

Schissma dla nas to coś więcej niż impreza, dlatego organizatorzy zadbali o odpowiednią oprawę wizualną, która w połączeniu z potężnym dźwiękiem stworzy niezapomniane widowisko. Szykuje się noc pełna mrocznych i intensywnych doświadczeń dla prawdziwych pasjonatów hard techno.

Schissma w Crackhouse – bilety

Bilety na to wydarzenie znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →