Schissma przejmuje krakowski Hype Park

Vera Grace / fot. @henrivictory
Eventpromo
vera grace

To będzie intenyswne 12 godzin w krakowskim Hype Parku. Na początku lipca czołowy stołeczny kolektyw hard techno - Schissma, po serii udanych wydarzeń w klubie Praga Centrum przybywa po raz pierwszy do stolicy Małopolski, z wyjątkowym składem - sprawdźcie szczegóły!

Schissma mówi: „W drogę!”

Krakowski event to druga z trzech zaplanowanych na lato 2023 imprez kolektywu Schissma w ramach ich cyklu Summer Season.

Przez ostatni rok zrobiliśmy jedenaście imprez w Warszawie i to jest dobry czas na to żeby zaprezentować się na terenie całej Polski. Najbliższe krakowskie 12 godzinowe wydarzenie będzie miało cel wytworzyć festiwalowy klimat w samym środku miasta. To będzie połączenie atmosfery eventu na świeżym powietrzu wraz z klubowym vibem. Przygotowujemy wizualizacje oraz komfortowe chillzones dla naszych gości – zapowiadają organizatorzy

8 lipca na ulicy Kamiennej usłyszymy miksy wyjątkowych zagranicznych oraz krajowych artystów sceny hard techno. Gwiazdami wieczoru będą VII Circle oraz Vera Grace. Ten pierwszy jest włoskim didżejem i producentem, który gra fascynujące, wypełnione mrokiem i agresywnymi dźwiękami sety, które czasem są okraszone melancholijnym akcentem. Jego bezkompromisowe występy można było usłyszeć w czołowy klubach techno od Kolumbii po Gruzję.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

VII Circle | Boiler Room x HEX Barcelona DJ Set

Z kolei Vera Grace to pochodząca z Niderlandów didżejka i producentka, której unikalne, surowe brzmienie jest definiowane przez industrialne tekstury i mroczną atmosferę z intensywnym, gęstym klimatem. Niestrudzenie energiczna na scenie artystka wciąga w niespokojną podróż, inspirowaną ciemnością, ale jednocześnie nadzieją. Podobnie jak ona, utrzymuje parkiet w ciągłym ruchu, dążąc do eklektycznych i potężnych uniesień. Na rozgrzewkę koniecznie sprawdźcie jej seta z ubiegrocznego Amsterdam Dance Event:

Vera Grace at Intercell x Rebekah Invites | ADE 2022

Nie zabraknie również przedstawicieli lokalnej, krakowskiej sceny techno – wystąpi Dmitry Kuznetsov oraz Kubok. Usłyszymy również przedstawicieli, rezydentów kolektywu Schissma – do stolicy Małopolski przybędą: VRAXX, SCHELLT, ERNST, JÓZEF KEUNER.

Schissma w Krakowie – bilety

Oczywiście wejściówki na pierwszy krakowski event kolektywu Schissma, który odbędzie się w sobotę 8 lipca w Hype Parku na Kamiennej, możecie nabyć u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Radzimy nie zwlekać z zakupami, gdyż pierwsza pula biletów wyprzedała się jak świeże bułeczki – aktualnie dostępna jest druga pula, w cenie 50 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →