Nowa fala hard techno na siódmej imprezie kolektywu Schissma

fot. Don Woezik / Facebook
Eventpromo
don woezik

Warszawski kolektyw Schissma nie zwalnia tempa - po bardzo udanej styczniowej imprezie, nadchodzi kolejny rave z wyjątkowymi gośćmi zza granicy! Gwiazdami siódmej edycji imprezy, która ponownie odbędzie się w warszawskim klubie Praga Centrum, będą czołowe postaci nowej fali hard techno - Don Voezik oraz Alt8.

Mocny skład na 7. edycję

Tym razem Schissma zaprosiła dwóch headlinerów Dona Woezika i Alt8, do których dołączą uwielbiani przez Was rezydenci kolektywu: T Y, SCHELLT, VRAXX, ERNST oraz JÓZEF KEUNER.

Szykujemy spektakularną imprezę, aby pokazać jak się robi hard techno rave! Chcemy dać Wam szansę ponownie cieszyć się zapierającą dech w piersiach atmosferą Schissmy – mówią organizatorzy

Twórczość pochodzącego z Holandii, a bazującego w szwedzkim Malmo Dona Woezika stała się powszechna na listach utworów wielu wiodących nazwisk tego gatunku, a także pojawia się w coraz większej liczbie szanowanych światowych wydawnictw elektronicznych. W ostatnich latach didżej i producent miał niebagatelny wpływ na błyskawiczny sukces amerykańskiej didżejki i producentki Sary Landry na europejskich scenach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Don Woezik @ Verknipt Festival 2022 | Hangar

Z kolei po Irlandczyku Alt8 możecie spodziewać się dosłownie wszystkiego, czego trzeba na hard techno – od industrialnych, groove’owych, rave’owych, a anwet big melodii połączonych z wyraźnymi bębnami gatunku. Będzie tańczone!

Alt8 – Mind Control [RCKLSS004]

Schissma 7 – bilety

Wejściówki na 7. edycję imprezy Schissma, która odbędzie się 18 lutego 2023 w warszawskim klubie Praga Centrum są dostępne w przedsprzedaży na stronie Biletomat.pl. Pierwsza pula została szybko wyprzedana – w sprzedaży pozostały wejściówki w cenie 50 zł. Nie zwlekajcie z zakupem – będzie jazda!

Przygotuj się na sobotnią noc pełną niesamowitych emocji. Przygotuj swoje niesamowite stroje techno – to będzie doświadczenie energii przekraczającej twoje przekonania. Pamiętaj, Schissma to miejsce, w którym nie masz żadnych granic, to miejsce, w którym cenimy Twoją indywidualność i to miejsce, w którym możesz czuć się swobodnie i bezpiecznie – zapowiadają organizatorzy

Hard Techno Party with no Boundaries – 18.02.23 – Warsaw – Praga Centrum


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →