Tzusing zapowiada nowy album w oficynie PAN

fot. Tzusing / Bandcamp
tzusing

Azjatycka scena elektroniczna od lat dostarcza nam wiele niezwykłych projektów i wyjątkowych brzmień, inspirowanych kulturami Dalekiego Wschodu. Czołowy chiński reprezentant techno Tzusing zapowiada swój drugi longplay, świeżym singlem "孝忍狠 (Filial Endure Ruthless)". Będzie to drugie wydawnictwo pochodzącego z Szanghaju didżeja i producenta w berlińskim labelu PAN.

Brzmienie Azji

Choć Tzusing bazuje głównie między Szanghajem a Tajwanem, jest obywatelem świata. Urodził się w Malezji, a lata młodości spędził w Singapurze i tajwańskim centrum produkcyjnym Taichung. Studiował również w Chicago. Jego brzmienie jest efektem niebywale skomplikowanej korelacji jego tożsamości osobistej, społecznej i narodowej. Doskonale to słychać, gdyż jego twórczość jak i mixy są nieszablonowe – możemy usłyszeć wpływy zarówno industrialu, futuryzmu oraz endemicznych, lokalnych brzmień. Premiera drugiego lonplaya Tzusinga 绿帽 GREEN HAT zapowiadana jest na 31 marca – album będzie zawierać aż 12 intensywnych, klubowych utworów, które eksplorują koncepcję męskości. Posłuchajcie poniższego singla 孝忍狠 (Filial Endure Ruthless):

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

Nadchodzące wydawnictwo będzie jego drugim longplayem – debiutancki album 東方 不敗 ukazał się nakładem uznanej wytwórni Rona MorelliegoL.I.E.S. w roku 2017. Ostatnim wydawnictwem Tzusinga dla berlińskiej oficyny była wspólna EP-ka z M.E.S.H. z 2019 roku. W trakcie pandemii artysta z Szanghaju założył własny label Sea Cucumber.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tzusing – Circa Taipei

W związku z promocją nowego wydawnictwa Tzusing w najbliższym czasie zagra w Europie – trasa rozpocznie się już w ten weekend, 3 lutego, na berlińskim festiwalu CTM. Latem artysta wystąpi na holenderskim festiwalu Dekmantel.

Zobacz także: Voices From The Lake zapowiadają reedycję kultowego albumuPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →