Hard posłańcy z kolejną ofensywą. Schissma przejmuje stołeczny dancefloor

via. Instagram
Eventpromo
Schissma

Warszawski kolektyw Schissma nie zwalnia tempa - po serii niezwykle udanych imprez nadchodzi kolejny rave, celebrujący rok istnienia nowej hard inicjatywy w naszym kraju. Gwiazdami zbliżającej się edycji, która ponownie odbędzie się w warszawskim klubie Praga Centrum, będą czołowe postaci nowej fali hard techno. Sprawdź szczegóły.

Hard techno never die

W zalewie imprez o podwyższonym BPM, kolektyw Schissma wydaje się być najpoważniejszym kandydatem wśród inicjatyw promujących hard techno w naszym kraju. Frekwencyjne sukcesy poprzednich imprez okazały się przyczynkiem do zbliżającej się celebracji, związanej z pierwszą rocznicą na scenie. Nadchodzące wielkimi krokami święto muzyki hard techno odbędzie się 10 czerwca w przestrzeni stołecznego klubu Praga Centrum.

Zapraszamy do świętowania pierwszej rocznicy Schissmy. Przez ten rok nasza społeczność rozrosła się z kręgu przyjaciół do prawie 6,5 tysiąca osób. Zapraszamy do dzielenia z nami tej letniej nocy i tańczenia aż do wschodu słońca.

– organizatorzy
fot. via facebook.com/schissma

Schissma jest przestrzenią, gdzie nie istnieją żadne ograniczenia. To obszar, gdzie doceniana (i nie oceniana!) jest nasza indywidualność. To także miejsce, w którym poczujemy się swobodnie i bezpiecznie. Rave podwyższonego ryzyka ma związek tu wyłącznie z tempem na parkiecie. Na Schissmie panuje magnetyczna aura miłości do hard techno, o czym mogliśmy przekonać się w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SCHISSMA – Hard Techno Party with no Boundaries 

Gościem specjalnym jubileuszowej edycji Schissmy będzie pochodzący z Włoch DJ i producent 7CIRCLE. Podróż przez jego dyskografię to fascynująca ścieżka wypełniona mrokiem i agresywnymi dźwiękami. Włoch bardzo często korzysta z melancholijnych wycieczek, aby zadowolić miłośników silnych emocji. Kolejnym zagranicznym gościem będzie T Y z Hiszpanii. Towarzyszyć im będzie mocna reprezentacja polskich zawodników wagi ciężkiej – SCHELLT, VRAXX, ERNST i JÓZEF KEUNER.

SCHISSMA: 1 YEAR BIRTHDAY EDITION – BILETY

Wejściówki na pierwszą rocznicę imprezy Schissma, która odbędzie się 10 czerwca 2023 w warszawskim klubie Praga Centrum są dostępne w przedsprzedaży na stronie Biletomat.pl w cenie 60 zł. Przygotujcie swoje niesamowite stroje techno i bądźcie gotowi na doświadczenie energii przekraczającej Wasze przekonania.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →