Specjalne buty Serato na dwudziestolecie firmy

fot. Serato
Lifestyle News
SERATO BUTY

Na swoje dwudziestolecie znana firma produkująca oprogramowanie i sprzęty dla didżejów, Serato, tworzy specjalną kolorystykę Adidas Forum, zaprojektowaną wspólnie przez DJ-a Clarka Kenta i OP Millera z Serato. Niestety produkt nie będzie dla wszystkich. Poniżej dowiecie się dlaczego.

Buty Serato – tylko dla bliskich kolegów i koleżanek

Współpraca Serato i Adidas Forum to jednorazowa, niezwykle ograniczona seria, która pozostanie wyłącznie dla przyjaciół i rodziny firmy i na razie nie zostanie udostępniona publicznie. Jak twierdzą producenci obuwia, te ekskluzywne buty wykonane są z najwyższej jakości czarnej skóry, która jest zaprojektowana, aby poradzić sobie z… „brudem i plamami życia klubowego”! MacGyver w realu.

Didżeje prowadzą imprezę… Niech DJ czuje się dobrze ze swoim wyglądem. Zainspiruj ich do grania tak dobrze, jak wyglądają.

– stwierdza DJ Clark Kent

Zobacz także: Munocast 009 :„Nie lubię klubowej napinki ani snobizmu” – Kacper Ponichtera

Skoro to buty na dwudziestolecie, to nie mogło również zabraknąć nawiązań do historii i sukcesów marki – buty prezentują oryginalne logo Scratch Live i DJ Pro na kostkach oraz winylowe tłoczenia na białej podeszwie środkowej i podeszwie zewnętrznej. W zestawie znajdziemy też ekskluzywny winyl kontrolny Serato x Adidas, który jest również dostarczany z wydaniem sneakersów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

20-letnie życie Serato było mieszanką klubowych hitów, chłodnych fal radiowych i nieograniczonego twórczego geniuszu wszystkich, którzy zabrali się z nami na pokłady. A to dopiero początek. Ta współpraca jest okazją do podziękowania ludziom, którzy uczynili to życie największym błogosławieństwem, o jakie może poprosić każda społeczność.

– powiedział Scotty Hoogerbrug, dyrektor ds. marketingu Serato

Współpraca Serato z Adidasem to nie pierwsza taka kooperacja na linii producent sprzętu audio – producent obuwia. Wcześniej Technics, a niedawno również Roland wydali własne buty inspirowane swoimi klasycznymi produktami.

Wyszlibyście w takich butach do klubu?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →