Adidas i New Order prezentują wspólną kolekcję nwrdrSPZL

News

Kolekcja stworzona we współpracy New Order i Adidasa nawiązuje m.in. do pasji wokalisty zespołu, Bernarda Sumnera, czyli żeglowania.

New Order i moda

W latach 80. w Wielkiej Brytanii nastąpił rozkwit subkultury kibiców piłkarskich. W tym samym czasie powstała post-punkowa grupa New Order. We współpracy kultowego zespołu z Adidas Spezial wyraźnie widać wpływ tamtych czasów.

New Order: nwrdrSPZL

Stworzona wspólnymi siłami przez Adidasa i New Order kolekcja zawiera kurtkę z odblaskowymi, inspirowanymi żeglarstwem detalami, koszulkę z grafiką zespołu 39 Tour, a także tytułem utworu 586, bluzę, która czerpie inspirację z klasycznych projektów Adidas oraz buty, które zostały zainspirowane zamiłowaniem Bernarda Sumnera do noszenia butów Wilsy SPZL podczas koncertów w ostatnich latach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Odzież została stworzona po tym, jak przyjaciel i fan Gary Aspden (założyciel i kurator Adidas Spezial) skontaktował się z zespołem. New Order był mocno zaangażowany w ten projekt i jeździł do siedziby Adidasa w Herzogenaurach w Niemczech na każde spotkanie projektowe i przegląd próbek. Ubrania trafią na rynek 18 września.

Jest to projekt, który znajduje bezkompromisową i postępową płaszczyznę porozumienia między ideami i estetyką obu stron. Rezultatem jest coś, co jest myślące przyszłościowo i nowe – skomentował Gary Aspden

Adidas – nedrSPZL

New Order i muzyka

New Order i Adidas

Nowy singiel New Order

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu pojawił się w sieci premierowy singiel New Order. Utwór Be a Rebel jest pierwszym nowym utworem brytyjskiego zespołu wydanym od 5 lat. To właśnie w 2015 roku ukazał się ich ostatni album studyjny Music Complete. Nowe nagranie grupy możecie usłyszeć poniżej.

New Order – Be a RebelPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →