Marzenie o zagraniu w Amnesii na Ibizie na wyciągnięcie ręki

djmag.com
News
Amnesia

Współczesna technologia daje nam możliwości, o których jeszcze kilka lat temu nikt z nas nawet nie pomyślał. Szczególnie widać to na poziomie sceny klubowej, gdzie techniczne nowinki mogą przyprawiać o zawrót głowy. Amnesia ruszyła właśnie z konkursem, w którym do wygrania jest set w najlepszym klubie na Ibizie. Co trzeba zrobić? Sprawdź szczegóły.

Amnesia – DJ set w kultowym miejscu

Djenerates, pierwsza kolekcja NFT uwieczniająca kultowe postaci muzyki tanecznej, rozpoczyna czteromiesięczną, globalną misję. Celem jest odkrycie DJ-skiego talentu, w konsekwencji czego pochwali się on swoimi umiejętnościami na słonecznej Ibizie. Akcje wspierają największe gwiazdy związane z Amnesią jak Sven Väth, Carl Cox, Paul Oakenfold, Ricardo Villalobos i Jamie Jones.

Amnesia Sven Vath
Sven Väth, Amnesia @ materiały prasowe

W konkursie, który właśnie się rozpoczyna, zgłoszeni DJ-e wezmą udział w cotygodniowych setach w JENR8, wirtualnym klubie zlokalizowanym w Decentral Games Metaverse. Przypomnijmy, Metaverse to sieć wirtualnych światów 3D skoncentrowana na połączeniu społecznościowym. Konserwatyści, pamiętający wysłanie płyt z nagranym setami do klubów z nadzieją na zagranie w środku, pewnie łapią się teraz za głowę…

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Amnesia – pokaż się w wirtualu, zaprosimy cię do realu

W ciągu czterech miesięcy poszukiwania talentów wirtualni wykonawcy będą oceniani na podstawie różnych wskaźników. Decydująca będzie liczba uczestników transmisji, dowód obecności NFT oraz działania w mediach społecznościowych. Jednocześnie pod uwagę brany będzie system Klubcoin, umożliwiający wykonawcom otrzymywanie napiwków w kryptowalutach.

Czytaj także: NFT – przyszłość muzyki właśnie nadeszła? – wywiad z Łukaszem Poleszakiem

Jury wybierze półfinalistów, którzy zaprezentują się w finale w wirtualnym klubie Amnesia w Decentralandzie. Zwycięzcę wyłoni jury z Amnesia Ibiza, DJenerates, Clubbing TV, KlubCoin, DJ Mag i LAZR DAO. Wygrany poleci tego lata na Ibizę na ekskluzywny set w Amnesii oraz otrzyma 10 000 KlubCoins. Zainteresowani mogą zgłaszać swoją kandydaturę pod tym linkiem.

Rzeczywistość klubowa w Metaverse

Amnesia – tutaj królowali najwięksi

Amnesia uznawana jest przez wielu za najlepszy klub na Ibizie. To tutaj swoją rezydenturę przez kilkanaście lat sprawował Sven Väth ze swoim Coocon. Showcase’y Papy były prawdopodobnie najbardziej szalonymi i dzikimi w historii wyspy. Pojemna na 5 tysięcy osób, zlokalizowana niedaleko wioski San Rafael w 2007 roku, Amnesia została uznana przez International Dance Music Awards za najlepszy klub na świecie. Obstawiamy, że nie ma osoby związanej ze sceną klubową, która nie słyszała o Amnesii. A jakby tak zagrać w środku seta?

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →