Hospitality On The Beach 2022 odbędzie się w Albanii

Festiwale Zapowiedzi

Po latach przerwy impreza Hospitality On The Beach przenosi się z chorwackiego Wybrzeża Dalmatyńskiego na Riwierę Albańską. Organizatorzy jednego z największych wydarzeń drum'n'bass tego lata właśnie ogłosili pełny line-up. Jest grubo - zobaczcie sami!

Hospitality On The Beach – prawdopodobnie wszystko, czego chcesz

Organizatorzy wrzucili post prezentujący pełną listę artystów, którzy wystąpią na albańskiej plaży, uwzględniając podział na sceny festiwalu. Lista jest imponująca i myślę, że łatwiej jest wymienić artystów, których tam nie będzie.

Sprzedaż biletów rusza 3 lutego w przedsprzedaży, a kolejnego dnia będą ogólnie dostępne na stronie wydarzenia. Dla rezydentów Albanii oraz Kosowa przewidziana jest zniżka na bilet.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

LTJ Bukem – Watercolours (Blame remix)

Dhërmi – dobry kierunek na wakacje

„Odkryj nowe drum’n’bassowe wakacje” – taka jest dewiza tegorocznego Hospitality On The Beach. Do odkrycia jest sporo, ponieważ miejsce, w którym odbędzie się impreza, czyli Albania, to jeden z ostatnich europejskich krajów, który jeszcze nie został podbity przez masową turystykę. Riwiera Albańska to dziewicze, naturalnie zachwycające otoczenie z turkusowymi wodami, piaszczystymi plażami i bogatym dziedzictwem archeologicznym i kulturowym. Dhërmi – miejsce imprezy, to mała nadmorska wioska na Riwierze, położona między miastami Saranda i Vlorë. Lokacja ta jest dobrze znana wśród Albańczyków ze swojej swobodnej atmosfery i pięknych plaż – nie ma tu wielu turystów zza granicy. Spodziewaj się krystalicznie czystej wody, wspaniałej gościnności, szokująco dobrego jedzenia i jednych z najlepszych plaż Morza Śródziemnego.

Do Dhërmi można dostać się łodzią z lotniska na Korfu lub samochodem z lotniska w Tiranie. Organizatorzy zalecają drogę przez grecką wyspę Korfu, która szczyci się niższymi cenami lotów oraz łatwiejszą, bardziej malowniczą podróżą do miejsca festiwalu.

Hospitality On The Beach 2019 AftermoviePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →