Hospitality zawita ponownie do Polski. Szykuje się impreza z mocnym line-upem

Fot. Materiały promocyjne
News
Hospitality tym razem nad polskim morzem

Zbliża się prawdziwa uczta dla miłośników drum’n’bassu. W sierpniu kultowa impreza Hospitality zawita do Gdańska.

Hospitality tym razem nad polskim morzem

Hospitality to ogólnoświatowe wydarzenie klubowe czołowego brytyjskiego wydawnictwa D+B Hospital Records. Od skromnych początków Hospitality wyrosło na prawdziwego tytana sceny, znanego z polityki feel good music, showstoppingu DJ-ów i przyjaznego, wyluzowanego tłumu. Impreza gościła już kilkakrotnie  w naszym kraju, np. w 2019 roku w sopockim klubie Sfinks czy w tym roku w Warszawie. Teraz przyszedł czas na Gdańsk. Kto wystąpi tym razem na evencie Hospital Records?

Za sterami nie byle kto, bo sam ojciec dyrektor LONDON ELEKTRICITY w towarzystwie najlepszego z najlepszych DYNAMITE MC oraz utalentowanego, brazylijskiego producenta URBANDAWN . Wsparcie zapewnią lokalni goście, których przedstawimy niebawem

– czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku.
Fot. Materiały organizatora

Hospitality Gdańsk 2022 – poznaj gości imprezy

LONDON ELEKTRICITY (Tony Colman) to postać znana wszystkim fanom drum & bass. Ten Brytyjczyk jest nie tylko znakomitym DJ- em i producentem z kilkoma albumami na koncie, ale również założycielem jednej z najważniejszych wytwórni gatunku, czyli Hospital Records .

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

London Elektricity – Just One Second

DYNAMITE MC to urodzony w Niemczech, lecz wychowany w Anglii raper i MC. Zyskał sławę jako przedstawiciel jungle/drum’n’bass. Współpracował m.in. z Roni Size i Reprazentem.

Dynamite MC – After Party

URBANDAWN – tak nazywa się drum’n’bassowy projekt pochodzącego z Brazylii Felipe Wrechiskiego. Muzykę Felipe można usłyszeć nie tylko na parkietach całego świata i festiwalach takich jak Ultra i Tomorrowland, ale także w wielu projektach topowych marek, takich jak m.in.: Volkswagen, Audi, Nestlé, Red Bull i Microsoft.

Urbandawn – Come Together (feat. Tyson Kelly)

Hospitality Gdańsk – bilety

Impreza Hospitality odbędzie się 13 sierpnia w Hali Olivia Planty w Gdańsku. Nie zwlekaj, kup bilety na imprezę już teraz! Wejściówki dostępne są na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →