2021 w muzyce drum’n’bass. Selekcja Muno.pl

fot. materiały prasowe
Artykuł

Wzorem lat ubiegłych, oprócz podsumowań w formach artykułów, zdecydowaliśmy się na coś więcej. Przygotowując się do końca roku, a tym samym sylwestrowej nocy, sprawdziliśmy, co w trawie piszczało w poszczególnych, wiodących gatunkach muzyki elektronicznej. Czas na drum'n'bass! Sprawdźcie naszą selekcję.

Weterani nie składają broni

Nie oszukujmy się – przez falę popularności techno oraz house, gatunek drum’n’bass nie jest w ostatnim czasie obiektem szczególnego zainteresowania mediów. Muzyka ta jakby… zatrzymała się w czasie, będąc dla wielu słuchaczy nostalgiczną podróżą do przełomu jej złotych lat 00. i 10. SubFocus, S.P.Y., Spor, HighContrast, Camo&Cooked, Noisia, Netsky, Wilkinson, DJ Hazard – to uznani reprezentanci gatunku, którzy wciąż tworzą ciekawe kawałki, a ich klasyczne utwory z chęcią są remiksowane przez nowych producentów. Na playliście znajdziecie między innymi parę rarytasów w nowych aranżacjach! W świeżych produkcjach często mamy nawiązania do kultury brazylijskiej oraz latynoskiej – przez wokal oraz bujnie wykorzystane elementy instrumentarium.

Drum’n’bass to idealna alternatywa do dominującej muzyki klubowej – mam wrażenie, że w ostatnich latach to właśnie słuchacze zmęczeni obecną modą oraz zauroczeni między innymi neuropunkowymi ściankami od Noisia czy też piosenkami Pendulum z gier komputerowych są nową siłą napędową dla egzystowania drum’n’bassu. Być może wkrótce znów nadejdą dobre lata dla tego gatunku?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Drum’n’Bass 2021 – sprawdź playlistę od Muno.pl na Spotify

Ostatnie dni to pasmo naszych kolejnych zestawień za ubiegły rok, jednak „tylko” w formie pisemnej. My, jak dobrze wiecie, nie lubimy zamykać się na pozostałe formy, stąd pomysł na powstanie playlisty Drum’n’Bass – Muno.pl. Muzyczny dorobek za rok 2021 możecie od teraz słuchać na naszym profilu na Spotify. No to hop!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →