Munoludy 2021 – Bassowa Impreza Roku Polska 2021 – oto nominacje!

muno.pl
News
ML 2921 BASS IMPREZA

Sprawdź, na kogo możesz zagłosować w kategorii Bassowa Impreza Roku Polska 2021 w tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy.

Polska scena bassowa trzyma się mocno. Choć od kilku lat muzyka bassowa w naszym kraju jest w cieniu innych gatunków muzyki klubowej, wciąż istnieje jej spora reprezentacja artystów, promotorów i słuchaczy na naszej rodzimej scenie. O tym, że drum’n’bass nie zjadł własnego ogona, świadczy m.in. obecność tej kategorii – w ostatnim roku pomimo ciężkich realiów było z czego wybierać z wydarzeń bassowych. Zagłosuj na swoją ulubioną imprezę w kraju!

Zanim poznacie tegoroczne nominacje, przypomnijcie sobie, kogo wyróżniliśmy w poprzedniej, wyjątkowej, bo storpedowanej pandemią i lockdownem edycji plebiscytu Monoludy 20XX.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 2021. Nominacje w kategorii Bassowa Impreza Roku Polska 2021

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce. Czas przejść do tego, co najważniejsze, czyli do nominacji.
Ponad 400 przedstawicieli i przedstawicielek rodzimej branży muzycznej, w tym sceny elektronicznej i kultury klubowo-festiwalowej, przedstawiło swoje propozycje faworytów w każdej z 17 kategorii. Po zakończeniu tajnego głosowania podane przez wspomniane grono typy zostały policzone. Najczęściej powtarzające się wybory stały się zarazem nominacjami tegorocznej edycji plebiscytu. Przedstawiona kolejność wymienionych imprez jest chronologiczna – od najwcześniejszej do najpóźniejszej. Pora odsłonić karty.

Bassowa Impreza Roku Polska 2021

CEL, KATOWICE | CEL X DRUM’A’TURGIA: QZB (CRITICAL / CH)
DOM TECHNIKA, POZNAŃ | BASSTRIP WITH RAIDEN B2B COCKTAIL PARTY EFFECT
PROJEKT LAB, POZNAŃ | DRUMOBSESSION #88 WITH FRACTURE B2B ALEGRIA
PROJEKT LAB, POZNAŃ | DRUMOBSESSION 15TH BIRTHDAY WITH DOC SCOTT (3H MULTI-TEMPO SET)
PROJEKT LAB, POZNAŃ | DUNGEON BEATS 016 FEAT. HEBBE, OURMAN, 207
PROJEKT LAB, POZNAŃ | DUNGEON BEATS 017 FEAT. J:KENZO & N-TYPE
SFINKS700, SOPOT | BLACK SUN EMPIRE
SZPITALNA 1, KRAKÓW | NEURODYDAKTYKA W/ TRILO
TO2, BYDGOSZCZ | DRUM & BYDGOSZCZ 2021
TRANSFORMATOR, WROCŁAW | DRUMFORMATOR BY GLASSZ & GUILTEE

Nominacje zostały podane w kolejności alfabetycznej

Sprawdź także: Nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021

Munoludy 21 Bass

Munoludy 2021 – głosujemy

Niezmienna pozostaje mechanika głosowania. Po przejściu procesu uwierzytelniania we wszystkich kategoriach każdy_a głosujący_a ma możliwość wskazania trzech pozycji spośród nominacji. Wybory te oznaczać będą przydzielenie określonej liczby punktów uzależnionej od kolejności wskazanej nominacji. Tym samym pierwszy wybór oznacza przydzielenie 3 punktów, ostatni, trzeci wybór – 1 punktu. Przypominamy, że nie jest konieczne wskazanie wszystkich trzech pozycji spośród nominacji. Możecie wskazać tyle, ile chcecie, lub nie wskazać żadnej i przejść do kolejnej kategorii.

Zagłosuj w plebiscycie Munoludy 2021

Regulamin głosowania znajdziecie tutaj.

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce.

Sprawdź nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021


Jesteś nominowany / nominowana? Gratulacje!

Pobierz specjalną nakładkę na swoje zdjęcie, dodaj je w mediach społecznościowych z hashtagiem #munoludy2021 i zachęcaj do głosowania dodając link do formularza! Powodzenia!

Link do nakładek

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →