Munoludy 2021 – Bassowa Impreza Roku Polska 2021 – oto nominacje!

muno.pl
News
ML 2921 BASS IMPREZA

Sprawdź, na kogo możesz zagłosować w kategorii Bassowa Impreza Roku Polska 2021 w tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy.

Polska scena bassowa trzyma się mocno. Choć od kilku lat muzyka bassowa w naszym kraju jest w cieniu innych gatunków muzyki klubowej, wciąż istnieje jej spora reprezentacja artystów, promotorów i słuchaczy na naszej rodzimej scenie. O tym, że drum’n’bass nie zjadł własnego ogona, świadczy m.in. obecność tej kategorii – w ostatnim roku pomimo ciężkich realiów było z czego wybierać z wydarzeń bassowych. Zagłosuj na swoją ulubioną imprezę w kraju!

Zanim poznacie tegoroczne nominacje, przypomnijcie sobie, kogo wyróżniliśmy w poprzedniej, wyjątkowej, bo storpedowanej pandemią i lockdownem edycji plebiscytu Monoludy 20XX.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 2021. Nominacje w kategorii Bassowa Impreza Roku Polska 2021

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce. Czas przejść do tego, co najważniejsze, czyli do nominacji.
Ponad 400 przedstawicieli i przedstawicielek rodzimej branży muzycznej, w tym sceny elektronicznej i kultury klubowo-festiwalowej, przedstawiło swoje propozycje faworytów w każdej z 17 kategorii. Po zakończeniu tajnego głosowania podane przez wspomniane grono typy zostały policzone. Najczęściej powtarzające się wybory stały się zarazem nominacjami tegorocznej edycji plebiscytu. Przedstawiona kolejność wymienionych imprez jest chronologiczna – od najwcześniejszej do najpóźniejszej. Pora odsłonić karty.

Bassowa Impreza Roku Polska 2021

CEL, KATOWICE | CEL X DRUM’A’TURGIA: QZB (CRITICAL / CH)
DOM TECHNIKA, POZNAŃ | BASSTRIP WITH RAIDEN B2B COCKTAIL PARTY EFFECT
PROJEKT LAB, POZNAŃ | DRUMOBSESSION #88 WITH FRACTURE B2B ALEGRIA
PROJEKT LAB, POZNAŃ | DRUMOBSESSION 15TH BIRTHDAY WITH DOC SCOTT (3H MULTI-TEMPO SET)
PROJEKT LAB, POZNAŃ | DUNGEON BEATS 016 FEAT. HEBBE, OURMAN, 207
PROJEKT LAB, POZNAŃ | DUNGEON BEATS 017 FEAT. J:KENZO & N-TYPE
SFINKS700, SOPOT | BLACK SUN EMPIRE
SZPITALNA 1, KRAKÓW | NEURODYDAKTYKA W/ TRILO
TO2, BYDGOSZCZ | DRUM & BYDGOSZCZ 2021
TRANSFORMATOR, WROCŁAW | DRUMFORMATOR BY GLASSZ & GUILTEE

Nominacje zostały podane w kolejności alfabetycznej

Sprawdź także: Nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021

Munoludy 21 Bass

Munoludy 2021 – głosujemy

Niezmienna pozostaje mechanika głosowania. Po przejściu procesu uwierzytelniania we wszystkich kategoriach każdy_a głosujący_a ma możliwość wskazania trzech pozycji spośród nominacji. Wybory te oznaczać będą przydzielenie określonej liczby punktów uzależnionej od kolejności wskazanej nominacji. Tym samym pierwszy wybór oznacza przydzielenie 3 punktów, ostatni, trzeci wybór – 1 punktu. Przypominamy, że nie jest konieczne wskazanie wszystkich trzech pozycji spośród nominacji. Możecie wskazać tyle, ile chcecie, lub nie wskazać żadnej i przejść do kolejnej kategorii.

Zagłosuj w plebiscycie Munoludy 2021

Regulamin głosowania znajdziecie tutaj.

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce.

Sprawdź nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021


Jesteś nominowany / nominowana? Gratulacje!

Pobierz specjalną nakładkę na swoje zdjęcie, dodaj je w mediach społecznościowych z hashtagiem #munoludy2021 i zachęcaj do głosowania dodając link do formularza! Powodzenia!

Link do nakładekPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →