Najlepsze sety progressive house – cz. 2 czasy najnowsze

Artykuł News
Progressive House - najlepsze sety z ostatnich lat

Oto kontynuacja zestawienia Adama Gorczycy. Pierwszą część prezentującą najlepsze klasyczne sety progressive house według autora znajdziecie tutaj. Poniżej druga część najlepszych selekcji reprezentujących popularny gatunek muzyki klubowej. Tym razem zaprezentujemy ulubione miksy, które powstały nie tak dawno - sprawdźcie sami!

Jarek Czechowski aka Angelo Mike – SPLOT SŁONECZNY Podcast

Jarek Czechowski, znany również pod aliasem Angelo Mike to już człowiek legenda i instytucja – 25 lat obecności na scenie mówi samo za siebie. Jarek, tworząc pod własnym nazwiskiem, gra hipnotyczne sety progressive house, ze świetną selekcją pokazując przy tym cały kunszt sztuki miksowania. 

Cream – Odyssey

Kolejny weteran polskiej sceny na liście. Pochodzący z Podkarpacia Krzysztof Kupczakiewicz, jest czołowym polskim producentem sceny progressive house. W ostatnim czasie został bardzo doceniony na świecie – jego utwory znajdują się regularnie na czołowych miejscach zestawień Frisky. Poza licznymi występami i supportami gwiazd sceny, ma również swoją stałą audycje w Proton Radio. Poniższy mix Creama zasługuje szczególnie na uwagę, ponieważ składa się tylko z jego własnych produkcji!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Guy J – ECHOS 03.19.2021

Obecnie Guy J to najbardziej ceniony producent progressive house na świecie. Właściciel labelu Lost&Found, w ostatnich latach zyskał przydomek szefa progressive’u. Sam artysta określa się bardziej jako producent niż DJ, jednak każdy jego set pokazuje jakie ma świetne umiejętności selekcji oraz budowania historii, czym skradł serca fanów. Aż pięciogodzinny mix zawiera tylko autorskie produkcje Guy’a.  

Hernan Cattaneo – Live at SXM Festival 2020

Argentyńczyk to kolejna ikona i legenda sceny progressive house, mający za sobą słynne kompilacje między innymi dla Renaissance. Pomimo upływu lat, Hernan Cattaneo wciąż trzyma świetną formę i zaskakuje świetnymi, eklektycznymi setami. Mix z 2020 zabiera nas w czterogodzinną podróż od lżejszych i spokojniejszych brzmień po energetyczne bangery. 

Nick Warren – Live at Las Palapas Mendoza

Członek legendarnej grupy Way out West oraz właściciel labeli Soundgarden i Hope. Nick Warren ma za sobą również nagrane kompilacje dla Global Underground czy Balance. Marcowy występ artysty w popularnym argentyńskim kurorcie położonym nieopodal miasta Mendoza na zachodnim, górzystym krańcu kraju, jest wypełniony lekkimi, słonecznymi, syntezatorowymi brzmieniami. Dobra propozycja na odpoczynek.

Nowa generacja

Kolejne cztery sety pochodzą od uznanych producentów nowego pokolenia. Nicolas Rada, Kamilo Sanclamante, Dimitry Molosh oraz Alex Orion prezentują przekrój progressive od tego lżejszego, przez melodyjny, po bardziej energetyczny. Wydają swoje produkcje w najważniejszych wytwórniach, a Ich utwory można usłyszeć w prawie każdym współczesnym secie z gatunku. 

A na koniec bonus od autora! 😉

W tym roku Adam Gorczyca wraz z Jarkiem Czechowskim zainicjował nowy cykl Aurora, promujący muzykę progressive house w Warszawie. Mix autora zestawienia z listopadowego eventu na Smolnej udowadnia, że na klubowy primetime nie trzeba wspinać się powyżej 130bpm, aby zachować i podtrzymać energię na parkiecie. Czuć w nim vibe produkcji Guy J’a, z niebanalnymi hipnotycznymi melodiami i soczystymi liniami basowymi. Świetna selekcja, unikająca często spotykanych w najnowszych progresywnych produkcjach sztampowych linii melodycznych oraz niepotrzebnie przedłużających się breakdownów.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →