CREAM: „To mój pierwszy udział w łódzkiej Paradzie Wolności” [wywiad]

fot. Robert Lasek
Wywiad
CREAM: To mój pierwszy udział w łódzkiej Paradzie Wolności

CREAM, czyli Krzysztof Kupczakiewicz, to jedna z najważniejszych postaci polskiej i światowej sceny progressive-house, o której od dawna jest głośno w kraju i za granicą. Jego progresywne sety kochają mieszkańcy Argentyny, USA, Sri Lanki czy Rosji. Grywa z postaciami światowego formatu, jak Guy J czy Hernan Cattaneo. O nadchodzącym występie na platformie podczas Parady Wolności w Łodzi i występach na Amsterdam Dance Event rozmawiam z CREAMem.

CREAM – debiut na reaktywowanej Paradzie Wolności

Artur Wojtczak: Zagrasz 30 lipca podczas reaktywowanej Parady Wolności. Chociaż nie miałeś okazji uczestniczyć w starszych edycjach, to jak wyobrażasz sobie tę imprezę? Wystąpisz na platformie klubu Na Językach – czego się spodziewać po Twoim secie i z kim wystąpisz?

CREAM: Będzie to mój pierwszy występ na Paradzie Wolności. Na platformie zagram razem z Piotrkiem Kalickim (Kalicky), którego specjalnie nie trzeba przedstawiać, nasze drogi ostatnio dosyć często się krzyżują i to na pewno nie będzie nasz ostatni wspólny występ. Na pewno na początku zagram bardziej progresywnie, a skończę rytmami techno. Oprócz nas pojawi się Nick Sinckler na wokalu oraz ulubiona DJ-ka społeczności house – DJ Moondeck – rezydentka kultowego kiedyś warszawskiego klubu Utopia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

CREAM: "To mój pierwszy udział w łódzkiej Paradzie Wolności" [wywiad]

Na Językach to nowe miejsce, które startuje w Łodzi. Jaki będzie miało profil muzyczny?

Ten klub otwiera się w Łodzi właśnie w dniu Parady Wolności. Z tego, co wiem od promotorów, będzie klubem preferującym muzykę house w jej różnych odmianach, będzie też miejscówką przyjazną społeczności LGBT+ zlokalizowaną w centrum Łodzi, która tuż po festiwalu zaprasza na after do białego rana – wielkie otwarcie przy ulicy Moniuszki 1. „Na Językach” ma być bezpieczną przestrzenią, w której dobra zabawa, wolność i miłość nie znają granic. Trudno byłoby o lepszy kontekst do zainaugurowania działalności tego klubu niż pierwsza po dwóch dekadach edycja Parady Wolności, prawda? Promotorzy klubu mają też nadzieję, że ich muzyczna platforma na paradzie stanie się stałym elementem tej legendarnej imprezy, która w tym roku powraca w wielkim stylu jako jeden z ważnych punktów świętowania 599 urodzin Łodzi.

Występy na Węgrzech, Malcie i podczas ADE

Przy okazji zaanonsujmy kilka mocnych nowości z Twojego podwórka: m.in. występy na Węgrzech czy na Malcie! Co szykuje dla nas i zagranicznej publiczności CREAM?

Na Węgrzech mam bardzo liczne grono fanów, którzy wspierają mnie od wielu lat i to oni sami zorganizowali mój występ – jestem tym bardzo podekscytowany, bo to jakby grać dla najbliższych przyjaciół. Kolejne występy to Malta, krótki przystanek na nasz festiwal Wisłoujście, później nadchodzi wrzesień i festiwal w Holandii, gdzie zagram u boku Guy J i Alexa O’Riona i tak już na dokładkę 4 dni moich występów na ADE w Amsterdamie.

CREAM: "To mój pierwszy udział w łódzkiej Paradzie Wolności" [wywiad]
fot. Robert Lasek

Sukces w plebiscycie Munoludy

Przy okazji gratulacje za zajęcie 11. miejsca w plebiscycie Munoludy! Jesteś DJ-em, który rzetelnie informuje o swoich artystycznych poczynaniach, ale nigdy nie jest to ubrane w przesadny marketing. Twój sukces jest tym cenniejszy!

Bardzo dziękuję, Artur. Sama nominacja CREAM po wielu latach przerwy do tak prestiżowej nagrody była dla mnie wielkim wyróżnieniem i sukcesem! Tak jak mówiłem już we wcześniejszym wywiadzie: „Miarą wielkości człowieka jest jego skromność!”, dlatego nic się nie zmieniam, a ta nominacja zmotywowała mnie tylko do jeszcze cięższej pracy.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →