Addiction Records świętuje dwudziestolecie działalności

fot. materiały prasowe
Lifestyle News
ROS

W 2002 roku w Gdyni powstał sklep muzyczny, a dzięki nieocenionej pracy artystów, pasjonatów drum'n'bassu przerodził się w sztandarową krajową wytwórnię płytową reprezentującą gatunek drum'n'bass. Addiction Records kończy w tym roku 20 lat i z tej okazji ma dla Was coś wyjątkowego. Sprawdźcie!

Addiction Records – drum’n’bass od ponad dwóch dekad

Uznana wytwórnia powstała z inicjatywy jednego z pionierów polskiej sceny klubowej – Roberta Rosa. Aktywny od 27 lat didżej, producent, promotor i oczywiście właściciel wytwórni z Gdyni jest pierwszym Polakiem, który zagrał w londyńskim fabric. Pojawił się tam dwukrotnie u boku legendy gatunku LTJ Bukema przy okazji cyklu FabricLive – Bukem In Session. Do dziś często można go usłyszeć na najważniejszych festiwalach w Polsce, takich jak Opener, Tauron Nowa Muzyka czy SnowFest, a także na obfitujących w gwiazdy drum’n’bass cyklicznych eventach Addiction Night czy Atmosphere Poland, które zresztą sam organizuje.

ROS – SnowFest Online 2021

Trzy lata temu ROS wraz z ENVEE wydali limitowany winyl z oficjalnymi remiksami przeboju Hanny BanaszakW moim magicznym domu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Hanna Banaszak – W moim Magicznym Domu | ROS & ENVEE rmx | ADD002LTD

Wśród artystów związanych z wytwórnią znalazły się takie sławne nazwiska i aliasy, jak: Ray Keith, Nookie, Subject13 czy Zero T. Addiction Records przyczyniła się również do rozwoju polskiej sceny drum’n’bass. Swoje wydawnictwa nakładem oficyny prezentowali tu m.in. Satl, Silence Groove, Radicall, Harland, Etamski, a nawet wokalista Radosław Skubaja, znany pod aliasami SQbass bądź Skubas.

SQBASS – I’m not going anywhere

Na dwudziestolecie wytwórni przedstawiciele Addiction Records wypuścili serię bluz oraz slipmat zaprojektowanych przez Piotra Harlanda, a także zapowiadają serię urodzinowych imprez. Poza merczem Addiction Records wydało rework pewnego dobrze znanego polskiego kawałka reggae / dub z lat 90-tych. Limitowany transparentny 10-calowy singiel ukazał się 24 kwietnia na warszawskim Record Fair Day i został szybko wyprzedany.

Więcej informacji możecie znaleźć na fanpejdżu wytwórni.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →