Hospital Records przejmuje Poznań. London Elektricity & Dynamite MC w Blue Note

Fot. Facebook
Eventpromo News

Elektronika wróciła do poznańskiego Blue Note na dobre i ma się znakomicie, a najlepszym tego dowodem jest nadchodząca impreza z ikonami Hospital Records - London Elektricity i Dynamite MC! Zacieramy ręce na 24 maja i premierową odsłonę cyklu BlueBeats!

Jak zapewniają organizatorzy: „Imprezy pod szyldem BlueBeats będą eksperymentować z tym, co znane, zgłębiać to, co nowe i proponować różne muzyczne doświadczenia. W ramach cyklu usłyszymy przede wszystkim takie gatunki jak szeroko pojęte drum&bass/jungle, UK bass music, breakbeat czy afrobeat. Do Blue Note zapraszani będą także muzycy, którzy tworząc elektronikę łączą ją z instrumentalnym graniem lub inspirują się gatunkami bliskimi DNA klubu – jazzem czy funkiem”.

Taka zapowiedź to zwiastun tego, że w Poznaniu dziać się będzie dużo i dobrze, co jest znakomitą informacją dla fanów elektronicznych brzmień. Jeśli dodamy do tego fakt zaproszenia na inaugurację takich postaci jak London Elektricity i Dynamite MC, wówczas możemy być pewni, że BlueBeats ma naprawdę spore aspiracje!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

LONDON ELEKTRICITY: 5-hour set | ROXY Prague

Startuje BlueBeats! Na początek Hospital Records take over

Reprezentanci Hospital Records to gwarancja jakości. Wszak mówimy o dwóch doskonale znanych graczach, którzy na scenie klubowej obecni są od lat. Tony Colman aka London Elektricity to współzałożyciel i CEO wspomnianego labelu oraz siostrzanej wytwórni Med School. Brytyjczyk ma na swoim koncie współczesne klasyki, takie jak Billion Dollar Gravy, Different Drum czy Just One Second. Ponadto jako wydawca i odkrywca nowych talentów, współodpowiada za sukces High Contrast. Jednak to, co najważniejsze, to ponadczasowy i trudny do zaszufladkowania styl Tony’ego, w którym drum’n’bass łączy się z innymi gatunkami, od jazzu, przez deep house, aż po funk.

London Elektricity – fot. materiały organizatora

Towarzyszyć mu będzie Dynamite MC, czyli Dominic Smith, jeden z najbardziej cenionych MCs w świecie muzyki elektronicznej, który szczególną sławę zyskał jako czołowy przedstawiciel jungle i drum&bass, do których przemycał elementy hip-hopu, breaks, garage czy reggae. Współpracował z największymi nazwiskami w branży, na czele z Roni Size, Sigma i Shy FX.

Dynamite MC – fot. materiały organizatora

BlueBeats: lokalna reprezentacja

Za charakter imprezy odpowiadać będą także reprezentanci i reprezentantki lokalnej sceny.

Tommy, k.o, Switch – fot. materiały organizatora

Tommy, czyli rezydent cyklu, to DJ z ponad 20-letnim doświadczeniem, który znakomicie odnajduje się w szeroko pojętej muzyce basowej i „połamanej” elektronice spod znaku bass/garage breakbeat oraz jungle/drum’n’bass. To także założyciel i główny reprezentant projektu breakbeat propaganda. Prócz niego zobaczymy także k.o, promotorkę i członkinię DrumObsession, która uwielbia sięgać po przepełnione basem połamańce i łączyć nową i starą szkołę jungle z footworkiem. Polski skład uzupełni Switch, muzyczny podróżnik, znany głównie z mocnych setów techno, dający się porwać też połamanym dźwiękom ragga jungle, ragga dnb, od 2010 roku związany z cyklem imprez Jungle Vibes.

BlueBeats: London Elektricity i Dynamite MC – kiedy?

Przypominamy – pierwsza impreza BlueBeats, z London Elektricity i Dynamite MC w rolach głównych, odbędzie się 24 maja. Bilety dostępne są pod tym linkiem.

Materiały organizatora


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →