Camo & Kooked i inni na Hospitality w Warszawie

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Camo & Kooked

Druga połowa maja zapowiada się intensywnie dla ekipy illegalbreaks oraz fanów drum'n'bassu. Do warszawskiej Pragi Centrum zawitają przedstawiciele Hospital Records z imprezą Hospitality. Wśród gwiazd znajdzie się znany i uwielbiany przez polską publiczność austriacki duet Camo & Krooked. Sprawdźcie, kto jeszcze zagra!

Hospitality – gwiazdy Hospital Records w Warszawie

Wiedeński duet Reinharda „Camo” Rietscha oraz Markusa „Krookeda” Wagnera na początku lat 10. miał szczególny wpływ na wylansowanie stylu liquid drum’n’bass i marki Hospital Records, w której wydali trzy albumy.

Camo & Krooked – Climax

Na początku pandemii COVID-19 duet zaprezentował światu ciekawe symfoniczne aranżacje swoich utworów, powstałe przy współpracy z Christianem Kolonovitsem i Max Steiner Orchestra w majestatycznych murach Wiener Konzerthaus.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Camo & Krooked – Atlas

Josh Jackson, znany pod aliasem Grafix, po latach sukcesów w duecie z Fredem V obrał nowy kierunek jako artysta solowy. Grafix w Distressed, Stutter i słynnej jedynce na Beatporcie, czyli Acid Generation, zapuścił się w mroczne i bardziej eksperymentalne terytoria, tworząc zarówno idealne na parkiety produkcje taneczne, jak i eteryczne pejzaże dźwiękowe, które zdobyły niemałą popularność. Ostatnie dwa lata były kluczowe w solowej podróży Grafixa, ponieważ rozwój i eksploracja jego stylu zyskały uznanie koneserów muzyki tanecznej, w tym czołówki sceny: Andy C, Metrik, A.M.C i High Contrast. W tym roku artysta wyda swój debiutancki solowy album, więc warto go sprawdzić!

Grafix – Acid Generation

W Warszawie wystąpi także twarz Med School, sublabelu Hospital Records, Edward „Woody” Allen, tworzący pod aliasem Etherwood, który pokazał się światu remiksem Lany Del Rey.

Lana Del Rey – Video Games (Jakwob And Etherwood Remix)

O podkręcenie atmosfery zadba również duet MC – Fava oraz Daxta.

Camo & Kooked i inni na Hospitality w Warszawie
źródło: illegalbreaks

Hospitality – gdzie kupić bilety?

Przedstawiciele Hospital Records zawitają z imprezą Hospitality do warszawskiej Pragi Centrum już 20 maja! Bilety na to wyjątkowe wydarzenie możecie nabyć na Biletomat.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →