Trzy noworoczne imprezy? Takie rzeczy tylko w Tresorze

fot. t-online.de
News
Sylwester w Tresorze na grubo

Jeśli zastanawiacie się jeszcze, jak spędzić sylwestra, to sprawdźcie koniecznie propozycję berlińskiego klubu Tresor.

Sylwester w Tresorze na grubo

Berliński klub Tresor potwierdził, że przygotowuje aż trzy imprezy w Nowym Roku. 31 grudnia Tresor będzie gospodarzem 17-godzinnej imprezy Silvester na dwóch piętrach. W line-upie znajdą się m.in. DJ Stingray 313, Voiski, Lady Starlight, Sansibar, Mary Lake i back-to-back z Kangding Ray i Wata Igarashi.

W Nowy Rok, tuż przed północą, wystąpią zaś Olivia, JP Enfant, Lily Ackerman, Luigi Tozzi, Shifted (który zaprezentuje się w wersji back-to-back z Emily Jeanne) i inni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Długi weekend zakończy się 12-godzinnym wydarzeniem w poniedziałek 2 stycznia. Zatytułowana Still Awake, impreza odbędzie się z udziałem m.in. Fireground, Function i Svena von Thülena.

Imprezy te kończą typowy dla Tresora rok pełen wrażeń. Klub został ponownie otwarty w maju tego roku, po tym, jak był zamknięty przez ponad dwa lata z powodu Covid-19. W lipcu i sierpniu odbył się pierwszy festiwal organizowany przez właścicieli klubów. Siedmiotygodniowe, multidyscyplinarne wydarzenie obejmowało nocne imprezy, koncerty, panele dyskusyjne, warsztaty i retrospektywną wystawę.

Jeden z najważniejszych klubów nocnych na świecie

Klub Tresor jest jednym z najbardziej kultowych i znanych miejsc na mapie Berlina. Swoją działalność rozpoczął w 1991 roku, a jego założycielami są Dimitri Hegemann oraz Achim Kohlberger. Tresor stał się symbolem muzyki techno niedługo po jego otwarciu – uchwycił on energię ponownego zjednoczenia Berlina oraz był niejako odpowiedzią na nowe trendy w muzyce wczesnych lat 90.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →