Tresor Records z historycznym, 350. wydawnictwem katalogowym

fot. materiały prasowe
News
Tresor

Tresor zapowiedział 13-ścieżkową kompilację V/A z okazji osiągnięcia 350. pozycji katalogowej. Sprawdź szczegóły.

Historyczne wydawnictwo Tresora

Bogata historia wytwórni Tresor Records dobije w najbliższym czasie do 350. pozycji katalogowej. Historyczny wynik to znamiona czterech dekad w branży – żaden techno label nawet nie zbliża się do osiągnięć legendarnej berlińskiej oficyny. Najnowsze wydawnictwo ukaże się 28 kwietnia zarówno w wersji cyfrowej, streamingowej oraz potrójnym boxie winylowym. Brzmienie, które dostarczyło 13 różnych artystów definiuje szeroki wachlarz inspiracji Tresora, ukazując dźwięki wykraczające daleko poza techno.

Tresor
fot. materiały prasowe

Skompletowani producenci na najnowszym składaku Tresora to postaci dobrze znane osobom zapoznanym z programowym składem berlińskiego klubu. Wśród zaproszonych artystów znaleźli się m.in. Ryan James Ford, Solid Blake, Ireen Amnes, Significant Other, Jean Redondo, Nadia Struiwigh, NVST, Willis Anne czy E-Saggila.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Techno perła na horyzoncie. Surgeon wydaje album dla Tresora

Jako wytwórnia i klub z ponad 30-letnią historią i stale rosnącą społecznością otrzymujemy bardzo dużo nowej muzyki. Jest to dla nas niemałe wyzwanie, ponieważ chcemy, aby ludzie usłyszeli o wiele więcej niż możemy wydać. Z większością artystów na nowej kompilacji „yet” rozmawialiśmy już od dawna, wymieniając się muzycznymi pomysłami. Finalnie znaleźliśmy miejsce i koncepcję, aby zmaterializować ich muzyczne idee. Na kompilacji ukazaliśmy muzyczną różnorodność naszej wytwórni, nieco inną od klasycznego brzmienia Tresora.

Klimat kompilacji po raz kolejny odzwierciedla enigmatyczna grafika autorstwa Malika Arbaba. Dostarcza on niebiańskiej, psychodelicznej szaty graficznej, ucieleśniającej pojawiające się dźwięki na kompilacji yet. Przedpremierowych zamówień dokonamy na Bandcampie Tresora.

Various Artists – yet – tracklist

 01. Nandele & A-TweedDeserto

02. Nadia StruiwighLovesong

03. E-SaggilaPr1nt

04. NVST Heatstress (Tunnel Edition)

05. Ryan James Ford Totes (Bath Mix)

06. Viikatory Cinema

07. Jean Redondo Hypersonic

08. Significant OtherCellar One

09. Willis Anne Späti System

10. DJ Sotofett meets Kavadi கந்தன் கருணை Kandhan Karunai

11. Ireen Amnes No Longer Human

12. Solid Blake Hexaghost

13. Nit.Cirrus VirgaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →