Tresor Records na czwartą dekadę istnienia wypuszcza mocarny zestaw winyli

facebook.com/R12music
News
Fireground

Ponad 300 pozycji w katalogu Tresor Records to wynik dowodzący to, jak ważną dla sceny techno jest słynna, berlińska oficyna. Z okazji czwartej dekady w branży niemiecki gigant wypuszcza nową serię płyt winylowych. Sprawdź szczegóły.

Tresor Records. Wydawniczy wzór do naśladowania

Tresor Records z impetem wkracza w czwartą dekadę istnienia i rozpoczyna nową serię 12″. Trzy najnowsze dzieła mają być dostępne w przystępnych cenach jako antidotum na wysokie koszty płyt winylowych. Która inna wytwórnia może pochwalić się swoim 345. wydawnictwem? Winszujemy i kłaniamy się nisko, dyskografia najsłynniejszej techno wytwórni na świecie niezmiennie nas zachwyca. Nie mogło być inaczej i tym razem – skompletowani artyści zachwycają brzmieniem w swoich świeżych propozycjach. Premiery wszystkich pozycji zaplanowano na 14 kwietnia tego roku.

Czytaj także: Tresor wypuszcza księgę z archiwalnymi, nieznanymi wcześniej materiałami

Tresor
via facebook.com/tresorberlin

Refreshing Part 1 to trzecia EP-ka i pierwsze wydanie winylowe w Tresor od Fireground. Niezwykle ciekawy duet DJ-sko-producencki udźwiękawia wyimaginowaną noc spędzoną w budynku Kraftwerk przy Köpenickerstraße, przemieszczając się pomiędzy wypełnioną dymem piwnicą Tresora a pełnym basu loftem Globus.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W kwietniu 2023 roku Tresor Records zaprezentuje również nową EP-kę DALO zatytułowaną GUM. DALO, aka Nadia D’Alo, jest jednym z założycieli wytwórni R.i.O i połową duetu INIT. Płyta ta jest następstwem wydawnictw w takich wytwórniach jak ESP Institute czy Warning. Jego najnowsze dzieło pokazuje mistrzowskie opanowanie wzrastającego napięcia poprzez analogowe źródła dźwięku.

Kolejna pozycja to LNS & DJ Sotofett powracający do Tresor Records z wydawnictwem The Reformer. Nowa płyta pojawia się chwilę po ich doskonale przyjętym, debiutanckim albumie Sputters. Ewoluują tu w topografię pełną kontrastów, gdzie szorstkie cyfrowe artefakty, dźwięki skanera i głosy vocodera rzucają melodyjne kolory na zimne krajobrazy klubowego electro. Sami zainteresowani nie wyobrażają sobie wydania tej EP-ki nigdzie indziej niż na czarnym wosku. Jak sami twierdzą, tylko na tym nośniku mogli uzyskać zamierzony efekt.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →