Tresor nie zwalnia tempa i wypuszcza kolejną obłędną EP-kę

fot. materiały prasowe
News
Tresor nie zwalnia tempa i wypuszcza kolejną obłędną EP-kę

Nie ma tygodnia, w którym nie dowiedzielibyśmy się czegoś nowego z obozu instytucji, jaką jest Tresor. Która inna wytwórnia może pochwalić się swoim 343. wydawnictwem? Winszujemy i kłaniamy się nisko, dyskografia najsłynniejszej techno wytwórni na świecie niezmiennie nas zachwyca. Nie mogło być inaczej i tym razem - argentyński duet Oscean popełnił znakomitą robotę. Sprawdź szczegóły!

Tresor X Oscean. Południowoamerykański sen w Berlinie

Wydawniczy numer 343 z pieczęcią Tresora należy do argentyńskiego techno duetu Oscean. Tajemnicze combo to kooperacja Sebastiána Galante i Andrésa Zacco, będących odkryciem południowoamerykańskiej sceny muzyki elektronicznej. Panowie wypłynęli na szerokie wody dzięki znakomitym nagraniom w ciągu ostatniej dekady. Ich muzyka trafiła w końcu pod skrzydła największych w stawce – takie oficyny jak Insurgentes, Echocord Colour i Illian Tape mówią same za siebie. Duet kontynuuje swoją współpracę z Tresorem – w tym miejscu Oscean wydali także inną, znakomitą EP-kę z początku roku zatytułowaną Ideoma.

Czytaj także: Tresor wypuszcza encyklopedię techno

Oscean / fot. materiały prasowe

W przypadku najnowszego wydawnictwa Multirays Oscean ujawnia obiecującą ewolucję, zmierzając w kierunku bardziej zróżnicowanych struktur i przestrzeni rytmicznych. EP-ka wyróżnia się bogactwem brzmienia – usłyszymy tutaj jakościową, przekrojową muzykę elektroniczną. Oscean umiejętnie wprowadza nas w świat perkusji, ekspansywnych syntezatorów, pulsującego techno, ale i bulgoczącego electro. Panowie z Oscean mają obłędnie szerokie horyzonty, co stawia ich na czele najciekawszych producentów techno z Ameryki Południowej. Czekamy na więcej i pierwszą wizytę w naszym kraju!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oscean – DrivionPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →