30 lat zamkniętych w jednym zestawie. Tresor świętuje okrągły jubileusz

Fot. Caroline Lessire
News
Fot. Caroline Lessire

W tym roku obchodzimy 30-lecie istnienia Tresora. Berliński klub i wytwórnia płytowa w jednym zaplanował kilka specjalnych projektów w ramach obchodów jubileuszu. Jednym z nich jest reedycja klasyka jednego z pierwszych wydanych katalogów, 3MB i Juana Atkinsa.

Tresor – 29 lat później

Wydany pierwotnie w 1992 roku 3MB feat. Magic Juan Atkins potrzebował blisko 30 lat na iterację 3MB (znany również jako 3 Men in Berlin), w której Moritz von Oswald i Thomas Fehlmann połączyli siły z Juanem Atkinsem. Kolaboracja pomiędzy Berlinem i Detroit, która głęboko wpłynęła na kierunek rozwoju muzyki techno, doczekała się reedycji albumu z okazji 30-urodzin legendarnego Tresora. Na szczęście to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez berliński klub.

Współpraca von Oswalda i Fehlmanna jako 3MB sięga ostatniej dekady XX wieku i pierwszej współpracy z inną legendą Detroit, Eddie Fowlkes. Juan Atkins i von Oswald współpracowali również przy okazji innych projektów. Warto tylko wspomnieć o albumach Borderland z 2013 roku, Transport z 2016 roku i Angles z 2017 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

3MB feat. Magic Juan Atkins

Na początku kwietnia Tresor ujawni dalsze szczegóły odnośnie urodzinowego box setu. Oprócz innych reedycji albumów, znajdziemy w nim szereg wydawnictw zarówno od weteranów, jak i nowych talentów. Powstanie nawet wyjątkowa książka z niepublikowanymi zdjęciami, osobistymi listami i różnymi reliktami akcesoriami z ostatnich 30 lat.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →