Techno przeciwko wojnie. DJ Rush, Kangding Ray i inni na znakomitej składance wytwórni Suara

Fot. Materiały promocyjne
News
Składanka na rzecz Ukrainy

Suara i Beatport połączyły siły, aby wydać składankę utworów z archiwów wyjątkowych artystów. 100% dochodu ze sprzedaży składanki zostanie przekazane na rzecz pogrążonej w wojnie Ukrainy.

Składanka, która wspomoże walczącą Ukrainę

Na składance zatytułowanej Techno Against War, która swoją premierę miała 30 marca, znalazło się aż 59 kawałków. W większości są to prawdziwe rarytasy, bowiem artyści, którzy wzięli udział w projekcie, przekazali na jego potrzeby swoje niepublikowane dotąd nigdzie utwory.

Co do producentów i DJ-ów, którzy pojawili się na Techno Against War są to m.in.: Mark Broom, Alexander Kowalski, Deetron, DJ Rush, Benjamin Damage, Jonas Kopp, Gaetano Parisio, Monoloc, Kangding Ray czy Adriana Lopez. Wszystkich artystów jest tu razem ponad pięćdziesiątka. Reprezentują oni zarówno współczesną, jak i dawną undergroundową scenę techno. 100% dochodu ze sprzedaży składanki zostanie przekazane na rzecz wsparcia Ukraińców.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po tym, jak zobaczyliśmy horror, jaki przeżywają obywatele Ukrainy po inwazji rosyjskiej, Suara połączyła siły z Beatport, aby wydać ekskluzywną kompilację, która pomoże potrzebującym na Ukrainie. Większość utworów została zmasterowana za darmo przez Pobla, z wyjątkiem jednego, który również został zmasterowany bezpłatnie przez Paula Maca

– czytamy w informacji prasowej.

Nie tylko Techno Against War. Są też inne składanki charytatywne

Przypomnijmy, że w zeszłym miesiącu ruszyła nowa inicjatywa pozyskiwania funduszy na rzecz Ukrainy. Underground4Ukraine zrzesza wiele europejskich klubów, lokali, promotorów, artystów i wytwórni, w tym amsterdamską IsBurning. Składanki wspierające Ukrainę wydała m.in. Amelie Lens czy nasi trójmiejscy polscy artyści.

Fot. Materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →