Time Warp 2022 został odwołany

Time Warp
Festiwale News
Time Warp 2022 odwołany

Niestety spełniły się najgorsze przypuszczenia. Niemiecka edycja festiwalu Time Warp zaplanowana na początek kwietnia została odwołana. Więcej szczegółów poniżej

Oświadczenie organizatora

Do kwietnia coraz mniej czasu, a my wciąż oczekiwaliśmy na decyzję organizatorów Time Warp. Niestety wczoraj opublikowano oświadczenie o odwołaniu imprezy.

Drodzy przyjaciele i fani, z przykrością informujemy, że biorąc pod uwagę obecną sytuację w Niemczech, nie mamy innego wyjścia, jak anulować Time Warp w Mannheim 2 kwietnia 2022 roku. Nic nas nie boli bardziej niż niemożność spotkania wielu naszych przyjaciół i fanów z całego świata, niemożność zaprezentowania Wam naszych nowych scenografii, niemożność spędzenia razem najdłuższej nocy w roku. Niczego bardziej nie pragniemy niż zagubić się w muzyce, zagubić się na parkiecie, pocić się, skakać i śmiać razem z Wami. Mieliśmy ogromne pragnienie, aby podzielić się z Wami wyjątkowym doświadczeniem Time Warp! Jest to dla nas bardzo bolesne, ponieważ pandemia uderzyła w nas już trzeci rok z rzędu i naprawdę nie mogliśmy się doczekać naszego powrotu w kwietniu. Niestety w tej chwili nie ma wiarygodnych podstaw, na których moglibyśmy planować lub promować duże festiwale. Nie ma też żadnych podstaw, które pozwoliłyby nam zaplanować Time Warp, którego wszyscy oczekiwalibyście. Cała kreatywność, energia i planowanie, które zainwestowaliśmy w tegoroczną edycję, przeniesiemy bezpośrednio do Time Warp w 2023 roku. Obiecujemy, że dostarczymy Wam coś wyjątkowego! Koniecznie zaznaczcie w swoim kalendarzu sobotę, 1 kwietnia 2023 roku. Z niecierpliwością czekamy na tę tradycyjną randkę Time Warp w Mannheim, podczas której wszyscy spotkamy się na parkiecie! Wszystkich posiadaczy biletów informujemy, że automatycznie zwrócimy koszty biletów z 2020 roku i nie będziemy ich już przekazywać. Trzymajcie się w zdrowiu i radości – do zobaczenia na Time Warp Mannheim! – zespół Time Warp.

Sprawdź także: Munocast 009 :”Nie lubię klubowej napinki ani snobizmu” – Kacper Ponichtera


Amelie Lens – Time Warp 2019

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →