Munocast a w nim: VONDA7, czyli wiecznie debiutująca artystka

News Zapowiedzi

Nieco ponad dwa tygodnie temu VONDA7 wydała swój debiutancki album, który ustawił ją na scenie, jako artystkę bardzo świadomie będącą między gatunkami. Z kolei już jutro ukaże się odcinek Munocastu z udziałem artystki, w którym opowie ona o inspiracjach i szukaniu wyzwań, popychających do próbowania nowości oraz o miejscach i jak wpływają one na odbiór muzyki i sztuki.

Bądź na bieżąco! Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na Youtube

Let Go, czyli pierwszy długogrający album Sylwii Kubickiej wyszedł 25 czerwca i jest dobrym podsumowaniem twórczego profilu artystki. VONDA7 zademonstrowała na nim przekrojowe myślenie o muzyce, a także usunęła sobie z drogi niepotrzebne etykietki, które mogłyby jej czegoś zabronić. Nieco elitarna elektronika nadziała się tam na raczej egalitarne indie, czego efektem jest płyta różnorodna, a także zaskakująca. Takie kombinacje oczywiście w rozmaitych wariacjach pojawiały się na scenie, aczkolwiek krążek artystki odgruzowuje te nieco zapomniane tropy. I pokazuje, że wszelkie twórcze zapędy, o ile są zrealizowane świadomie i z pasją, okażą się zrozumiane, no i docenione.

Przeczytaj: Indie elektronika wraca do łask. VONDA7 z premierą debiutanckiego albumu

munocast vonda7

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munocast – VONDA7

VONDA7 gościnią najnowszego Munocastu

Artystka długo działająca w Poznaniu i niezmiennie z nim związana, udzieliła zespołowi Munocastu obszernego wywiadu, podczas którego zostały poruszone wątki zarówno dotyczące jej osobistych doświadczeń związanych z szeroko pojętą sceną klubową, jak i nieco szerzej – kondycji owej sceny ogólnie. Istotną kwestią w rozmowie z VONDĄ7 był także Berlin oraz inne europejskie stolice, a w związku z tym, recepcja muzyki, która „pochodzi” z różnych miast.

munocast vonda7

VONDA7 w Munocaście o brawurze, ryzyku i niechęci do łatki artystki z Berlina

Redaktorzy Munocastu rozmawiali z artystką o wielu aspektach jej kariery i poglądu na scenę klubową, a także poruszyli wiele innych wątków, między innymi:

  • o pierwszych zagranych imprezach
  • o poznańskiej scenie dziś i z początków kariery
  • o dorastaniu do nagrania debiutanckiej płyty i odwadze
  • o doświadczeniach z Londynu, Amsterdamu i Berlina
  • o unikaniu etykiety „artystki z Berlina” i o tym, dlaczego bywa ona szkodliwa,
  • o nieustannej chęci próbowania czegoś nowego
  • o rzucaniu się w wir nieznanych gatunków
  • o wychodzeniu ze strefy komfortu jako motorze napędowym rozwoju
  • o inspiracjach sceną indie, hip-hopem i r’n’b
  • o tym, jak miejsca wpływają na twórczość

VONDĄ7 dyskutował Hubert Grupa wraz z Łukaszem Kowalką, a całą rozmowę będziecie mogli usłyszeć i obejrzeć w najbliższym odcinku Munocastu, który ukaże się w ten piątek, 16 lipca o godzinie 18:00 na kanale IDĘWTANGO na YouTube.

VONDA7: Młodym Dj’kom łatwiej uwierzyć w sukces widząc kobietę na scenie

Zachęcamy również do zapoznania się z wcześniejszymi epizodami podcastu, w których gościli m.in. Deas, Leon, Marcin Czubala czy Monster.

Munocast – playlista

Partnerem wiosennej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

Bądź na bieżąco! Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na YoutubePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →