Klangkuenstler – techno-fenomen w Polsce

fot. Klangkuenstler
Eventpromo
Klang

Dzięki wyjątkowemu stylowi i klimatowi jego utworów berliński artysta szybko zyskał sławę i uznanie na scenie hard-techno. Sprawdźcie szczegóły nadchodzącego wydarzenia!

W zeszłym miesiącu podzieliliśmy się z Wami świetną nowiną od sopockiego klubu Sfinks700, który po długim lockdownie powrócił na pełnych obrotach i zapowiedział wiosenny sezon z kapitalnymi artystami. Ogromny aplauz wśród klubowiczów wywołała wieść o nadchodzącym występie berlińskiego producenta Klangkuenstlera, który pojawi się w Sopocie w majówkę.

Klangkuenstler – ostatni krzyk techno

To jedna z najbardziej sensacyjnych nowości na scenie techno ostatnich lat. Berliński producent Michael Korb, znany pod aliasem Klangkuenstler, w krótkim czasie dokonał przemiany z wręcz grzecznego tech-house’owego didżeja w full capie, w prawdziwego techno komandosa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Klangkuenstler kiedyś

Klangkuenstler dzisiaj

Pzeczytaj także: SFINKS: album na 30-lecie legendarnego klubu już jest!

O Klangkuenstlerze możemy przeczytać, że to berlińczyk, który zainspirowany brzmieniem techno lat 90. i 2000., na początku 2018 roku porzucił scenę tech oraz deep house. Jego pierwsze wydawnictwo w nowej stylistyce – Hexenmeister, osiągnęło spory sukces. Przełomowe dla twórczości niemieckiego producenta okazały się klipy artysty stworzone w stylistyce lo-fi – do jego głośnych, inspirowanych schranzem oraz trance’owymi elementami kawałków w postindustrialnych przestrzeniach bądź na stacji metra, tańczy jego partnerka. Twórczość artysty stała się viralem.

Klangkuenstler – Untergang

Wraz z gwiazdą wieczoru wystąpi rezydentka wrocławskiego klubu TransformatorAda Stawiarz, oraz przedstawiciele lokalnej, pomorskiej sceny techno: Kamil Kosik, Skoczi, oraz Rudeboy.

Klangkuenstler w Sfinks700 – bilety

To będzie jedno z najbardziej intensywnych wydarzeń na początku maja w Polsce. Jeśli chcecie wybrać się 2 maja do sopockiego klubu Sfinks700 na występ Klangkuenstlera, to sugerujemy, abyście się pośpieszyli z zakupem biletu, ponieważ została ostatnia pula w cenie 60 zł. Wejściówki możecie kupić już teraz na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →