P23 odkurzone i gotowe na imprezę sylwestrową. Zagraj u boku Klangkuenstlera i Błażeja Malinowskiego

Fot. Mateusz Pławski
News
Sylwester, P23, Katowic, Klangkuenstler, Błażej Malinowski

Mówi się, że jaki Sylwester, taki cały rok. Patrząc na wydarzenie i możliwości organizacyjne katowickiego P23, innego scenariusza niż ostry zajazd nie przewidujemy. Gdyby tego było mało, klub zapowiedział konkurs didżejski na występ w ramach warm-upu. Poznajcie szczegóły!

Otwierają się od święta, jednak gdy już to robią, nie ma czego zbierać. Popularna „Porcelana” w Katowicach przygotowała w tym roku niemałą gratkę dla swoich stęsknionych fanów, zamieniając się ostatniej nocy w roku w muzyczną idyllę na zaginionym lądzie. Zagraniczny zaciąg, polska śmietanka techno i tech-house’u oraz szczęśliwy zwycięzca konkursu, którym możesz zostać Ty. Daj się porwać w sylwestrową utopię P23, zanim ponownie zamkną dyskoteki i zakażą tańców.

Sylwester P23
fot. P23

Sylwester w P23. Klangkuenstler gwiazdą wieczoru

Uparci powiedzą, że po nowym roku odbierze polskie obywatelstwo – tak często grywa w Polsce. Fani brzmień Klangkuenstlera nie mają za to powodów do zmartwień, bowiem Michael Korb znany jest z tego, że gdziekolwiek występuje, robi z parkietu prawdziwe piekło na ziemi. Kluczowy gracz już nie tylko niemieckiej, a światowej sceny w dość krótkim czasie zyskał sławę od fana minimalnych, tech-house’owych brzmień, po jednego z wiodących producentów hard techno. Niemiec w nowy rok będzie dzielił scenę – nazwaną przez organizatorów „Main [techno]” – z naszym dobrem narodowym, bezsprzecznie jednym z najzdolniejszych rodzimych producentów, Błażejem Malinowskim. Krainę mitycznych stworów, smoczą jamę pełną ognia i nieziszczonych przepowiedni, w którą tej nocy zamieni się klub, uzupełniają Penera, CAPO, NVYSN, Kharl oraz Cocolino, Muhumör, canis:minor (na scenie Las). Jednak to jeszcze nie wszystko – jakby powiedział prowadzący Telezakupów Mango.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sylwester w P23. Konkurs didżejski jeszcze trwa

Marzysz o występie u boku najlepszych w swoich fachu? Chciałbyś zademonstrować swoje skille, spijając zimne piwko na backstage’u, mając na wyłączność osobną łazienką? Nic prostszego niż udział w konkursie didżejskim P23 w tym roku nie znajdziesz. Zatem jeśli posiadasz odpowiednie umiejętności, niebanalną selekcję i miejsce na swoim Soundcloudzie, zapoznaj się z zasadami poniżej. A nuż, może to właśnie Ty będziesz supportował samego Błażeja Malinowskiego w trakcie ostatniej imprezy tego roku:

– set minimum 1h
– nagrany tylko przy użyciu CD playerów lub gramofonów
– NO SYNC POLICY
– estetyka: warm-up przed występami Capo i Blażeja Malinowskiego 
– mix MUSI być podesłany w formie publicznego linka na Soundcloudzie
– na zgłoszenia czekamy do 23.12, wyniki 4 dni później
– mixy wysyłamy na adres [email protected].

O zwycięstwie zadecydują członkowie PR1VAT3 grupy oraz załoga P23.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →