Kawałek Błażeja Malinowskiego w filmie „BRATY”

fot. Helena Majewska [+ edit muno.pl]
Kultura News
blazej malinowski

Utwór Błażeja Malinowskiego, jednego z najpopularniejszych polskich didżejów i producentów techno, znalazł się na ścieżce dźwiękowej dramatu obyczajowego w reżyserii Łukasza M. Maciejewskiego pt. BRATY. Premiera filmu już w najbliższy piątek, 21 kwietnia.

U progu dorosłości

Filip, bohater filmu (grany przez Huberta Miłkowskiego), ma siedemnaście lat, stoi u progu dorosłości, ale to jeszcze dzieciak, który kocha jeździć na deskorolce. Od zawsze żyje w cieniu starszego brata Bartka (w roli Sebastian Dela), który jest dla niego mentorem i wprowadza go w dorosłość. Bracia kilka miesięcy wcześniej stracili matkę i od tego momentu nic już nie jest takie samo. Ojciec (Cezary Łukaszewicz), niegdyś świetny tata i mąż, to teraz narkoman, który pogrążony w żałobie zamyka się w swoim pokoju i dzięki używkom jest w stanie zapomnieć o cierpieniu. Filip wierzy, że kiedyś silne więzy rodzinne wrócą i będzie pięknie jak dawniej. Ale czasu nie się cofnąć. Życie intensywnie pcha do przodu – czytamy opis filmu.

BRATY / BROYS TEASER

Kawałek Błażeja Malinowskiego, który został wykorzystany w BRATACH to Ghosts – dość zapomniany utwór artysty z 2014 roku. Pochodzi on z pierwszej, dużej charytatywnej kompilacji polskich artystów sceny elektronicznej dla Ukrainy PL2UA, wydanej w pierwszych dniach wybuchu konfliktu ukraińsko-rosyjskiego po masowych prodemokratycznych protestach w Kijowie (Euromajdan) i aneksji Krymu przez Rosję.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Blazej Malinowski – Ghosts

Poza czołowym reprezentantem polskiej sceny klubowej na świecie w soundtracku filmu znalezły się utwory m.in. od Coals, Waglewski Fisz Emade, a nawet Tricky’ego. Usłyszymy również utwory z solowych projektów Piernikowskiego i 1988, a także z ich nieistniejącego już duetu SYNY. Oryginalną ścieżkę dźwiękową do filmu stworzył Noon.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →