Kangding Ray z soundtrackiem do filmu

fot. Marie Staggat
Kultura News
Kangding Ray

Berliński didżej i producent techno, David Letellier, znany pod aliasem Kangding Ray, nagrał muzykę do niemieckiego filmu "Wann kommst du meine Wunden küssen". To pierwszy soundtrack w bogatej dyskografii artysty.

Tragikomedia z najlepszą elektroniką

Wann kommst du meine Wunden küssen (angielski tytuł Kiss my wounds) to tragikomedia w reżyserii Hanny Doose, która opowiada o grupce starych znajomych z miasta, którzy po latach spotykają się ponownie w domku na wsi. Film jest o zrujnowanych marzeniach, bolesnej miłości, samotności i ukrytych tęsknotach, a w tle mamy techno, sztukę, egzystencjalne lęki, starzenie się i uzdrawiającą siłę głębokiej przyjaźni. Muzykę do filmu skomponował doskonale Wam znany francuski producent i didżej Kangding Ray.

WANN KOMMST DU MEINE WUNDEN KUESSEN l Trailer

Film miał swoją prapremierę na 30. Festiwalu Filmowym w Monachium, na którym zdobył nagrodę publiczności. Uroczysta premiera będzie mieć miejsce 25 stycznia w berlińskim Passage Kino, a tydzień później będzie można go zobaczyć w kinach na terenie całych Niemiec. Francuski artysta, który od lat mieszka w Berlinie i jest to dla niego pierwsze tego typu przedsięwzięcie, nie kryje zadowolenia z efektów współpracy:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jestem dumny, że ​​brałam udział w tworzeniu tego wspaniałego filmu Hanny Doose. Bardzo dziękuję Hanno, za wiarę we mnie i danie mi możliwości skomponowania ścieżki dźwiękowej do mojego pierwszego filmu – napisał artysta na swoim Instagramie

Koniecznie przeczytaj: Film i muzyka elektroniczna. TOP 10 obrazów z naszym ulubionym brzmieniem

Premiera soundtracku, będzie mieć miejsce w „najbliższej przyszłości” za pośrednictwem oficyny Kangding Ray’aara.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →