Kangding Ray z soundtrackiem do filmu

fot. Marie Staggat
Kultura News
Kangding Ray

Berliński didżej i producent techno, David Letellier, znany pod aliasem Kangding Ray, nagrał muzykę do niemieckiego filmu "Wann kommst du meine Wunden küssen". To pierwszy soundtrack w bogatej dyskografii artysty.

Tragikomedia z najlepszą elektroniką

Wann kommst du meine Wunden küssen (angielski tytuł Kiss my wounds) to tragikomedia w reżyserii Hanny Doose, która opowiada o grupce starych znajomych z miasta, którzy po latach spotykają się ponownie w domku na wsi. Film jest o zrujnowanych marzeniach, bolesnej miłości, samotności i ukrytych tęsknotach, a w tle mamy techno, sztukę, egzystencjalne lęki, starzenie się i uzdrawiającą siłę głębokiej przyjaźni. Muzykę do filmu skomponował doskonale Wam znany francuski producent i didżej Kangding Ray.

WANN KOMMST DU MEINE WUNDEN KUESSEN l Trailer

Film miał swoją prapremierę na 30. Festiwalu Filmowym w Monachium, na którym zdobył nagrodę publiczności. Uroczysta premiera będzie mieć miejsce 25 stycznia w berlińskim Passage Kino, a tydzień później będzie można go zobaczyć w kinach na terenie całych Niemiec. Francuski artysta, który od lat mieszka w Berlinie i jest to dla niego pierwsze tego typu przedsięwzięcie, nie kryje zadowolenia z efektów współpracy:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jestem dumny, że ​​brałam udział w tworzeniu tego wspaniałego filmu Hanny Doose. Bardzo dziękuję Hanno, za wiarę we mnie i danie mi możliwości skomponowania ścieżki dźwiękowej do mojego pierwszego filmu – napisał artysta na swoim Instagramie

Koniecznie przeczytaj: Film i muzyka elektroniczna. TOP 10 obrazów z naszym ulubionym brzmieniem

Premiera soundtracku, będzie mieć miejsce w „najbliższej przyszłości” za pośrednictwem oficyny Kangding Ray’aara.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →