Bardzo rzadki egzemplarz albumu Depeche Mode sprzedany po rekordowej sumie

fot. Depeche Mode / Facebook
Lifestyle News
depeche mode

Niedługo przed powrotem Depeszy na scenę akcesoria zespołu, w tym wydania kolekcjonerskie ich klasycznych płyt sprzedają się jak świeże bułeczki. Niedawno na Discogs jeden z użytkowników wydał sporą sumę na białego kruka z dyskografii zespołu - testowe wydanie albumu "Music For the Masses".

Biały kruk

U szczytu sukcesu i weny twórczej czwórka z Depeche Mode wydała w 1987 roku album Music For The Masses, który został uznany za jedno z najlepszych dzieł grupy. To z tego albumu pochodzą takie nieśmiertelne single jak Never Let Me Down Again, Strangelove czy Behind the Wheel.

Depeche Mode – Never Let Me Down Again

Niedawno rzadkie próbne wydanie Music For the Massess zostało sprzedane za kwotę… 1704 dolarów na wirtualnym rynku Discogs. Wydanie to jest szczególnie wyjątkowe ze względu na etykietę Mayking Records Ltd. na winylu, a także odręczny numer katalogowy oraz widoczną datę stempla na etykiecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Depeche Mode – Music For The Masses Demo and Studio Outtake Collection (Remastered)

Chociaż wydawnictwo doczekało się wielu tłoczeń na różnych formatach, CD, kasetach i winylach, prawdziwi kolekcjonerzy na Discogs obserwują najdrobniejsze szczegóły tłoczeń i szukają najbardziej konkretnych, najrzadszych wydań, które dla laika mogą nie różnić się zbyt wiele od standardowych. To trochę jak z oryginalną Biblią Gutenberga, która jest szczególnie cenna ze względu na… widoczne niedoskonałości w ówczesnej, pionierskiej technice druku, plamy tuszu, urwaną czcionkę itd. Nie inaczej jest z niektórymi kultowymi wydaniami albumów, które często osiągają horrendalne kwoty, a czasami są ukryte niczym receptura Coca-Coli – takim dobrym przykładem jest chociażby album Wu-Tang ClanOnce upon a time in Shaolin.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →