Jedyny taki duet i podopieczny Bena Klocka. W P23 znowu będzie jechane

Zapowiedzi
FJAAK, Fadi Mohem

"Czy to będzie najbardziej spektakularne wydarzenie tych wakacji?" - pytają organizatorzy. Lipcowa wizyta Anethy i Schacke tak bardzo rozbudziła nadzieje na kolejne imprezy, że patrząc na line up tej najbliższej, jesteśmy w stanie odpowiedzieć twierdząco na zadanie z początku pytanie. Dwóch headlinerów, dwie sceny, siedmioosobowy polski skład i jedno z najlepszych nagłośnień w Polsce. Zaprasza - P23.

Działa sporadycznie, ale z pompą. Czasy cotygodniowego otwarcia odeszły w zapomnienie, a w raz z nim wiele niezapomnianych wydarzeń. Mall Grab, SNTS, Paula Temple, Hector Oaks, Nur Jaber, I Hate Models. Sporo tego było. Decyzja właścicieli P23 o znacznie rzadszym otwarciu swojej przestrzeni była na pewno trudna, jednak w pełni zrozumiała. Młodszy brat Porcelany, CEL, skupił na sobie uwagę lokalnych bookingów, zostawiając pole do popisu starszemu do okolicznościowych „tłuściochów”, takich jak ten zaplanowany na 7 sierpnia. W najbliższą sobotę, w klubie mieszczącym się przy ulicy Porcelanowej 23 w Katowicach, w rolach głównych wystąpi duet FJAAK i Fadi Mohem oraz siedmiu polskich wspaniałych: SournoisKubokNVYSNWater PleaseKovvalskyDJ NosebluntDCB. „Nie ma takiego spania!” – wieści klub.

Onslaught (FJAAK Remix)

Rezydenci polskiej sceny. To nawet nie są oni

Złośliwi powiedzą, że zaraz zostaną ochrzczeni rezydentami polskiej sceny – tak często u nas występują. Ledwo co zagrali dwugodzinnego DJ seta w Pradze Centrum, a po tygodniu ponownie obierają kurs nad Wisłę. Aaron Röbig i Felix Wagner to duet jedyny w swoim rodzaju. Jak mało który z niezwykłą łatwością lawiruje między gatunkami. Ich nacechowany dubem, breakbeatem, UK garage i housem styl przez wielu uważany jest za jeden z najbardziej nieoczywistych i wyrazistych. Nieprzewidywalni w swoich poczynaniach, serwują słuchaczowi intrygującą wyprawę do ich własnego świata. Świata, w którym wszystko jest zielone i łatwopalne. Chyba wiecie o co chodzi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Szykuje się cholernie mocna noc, dlatego przygotowaliśmy dla Was infrastrukturę i udogodnienia, które pozwolą wszystkim rejwerom i rejwerkom na zabawę do samego końca: strefa chill by #BiTMiasta, foodtruck, dwie sceny (outdoor & indoor), dwa duże bary, zadaszenie i parasole, gdyby pogoda nie dopisała.
– pisze P23 na wydarzeniu

Inżynier dźwięku, absolwent szkoły Modeselektor i Bena Klocka

Młody, utalentowany, jedyny w swoim rodzaju. Ilekroć piszemy, tudzież czytamy podobne nazewnictwa, przed oczami mamy artystę wyjątkowego, jakiego świat na oczy nie widział. W większości przypadków są to określenia być może wypowiedziane na wyrost. Być może. Są jednak tacy, którym miano to powinno przyznawać się z automatu. Jednym z nich jest właśnie wychowany na obrzeżach Berlina Fadi Mohem.

TTT – Fadi Mohem

Studia na kierunku inżynierii dźwięku brzmią poważnie. Późniejsza praca jako inżynier ds. miksu i nagrań jeszcze bardziej. Umiejętności nabyte w trakcie studiów i pracy to jedno, umiejętność ich wykorzystania we własnych produkcjach to drugie. Inspiracje wczesnym Detroit Techno, dub techno czy drum & bass przyczyniała się z czasem do stawiania coraz śmielszych kroków na polu produkcyjnym, kierując drogę 25-latka do Modeselektor, ich wytwórni Seilscheibenpfeiler oraz Bena KlockaKlockworks.

W trakcie setów czuje się równie pewny co w studio. Starannie i przemyślanie dobiera numery, widać bijąca od niego precyzję i skupienie. Granie z gramofonów mu nie straszne, co potwierdza Kuba KoteckiTransformatora mówiąc, że Mohem (który dzień przed P23 wystąpi we Wrocławiu) zagrał najlepszego winylowego seta w historii wrocławskiego klubu. Jak będzie w najbliższy weekend? Przekonacie się sami odwiedzając oba śląskie miasta. Jedno wiemy na pewno – będzie jechane.

UP TO DATE FESTIVAL 2021

Biletomat.pl
od 45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →