Hot Since 82 w Polsce. Znamy datę i lokalizację występów

fot. materiały prasowe
News
Hot Since 82

Choć do występów Hot Since 82 w naszym kraju jeszcze trochę czasu, zdecydowanie warto zaznaczyć oba wydarzenia w swoim kalendarzu. Sprawdź, kiedy i w jakich klubach wystąpi popularny brytyjczyk.

Hot Since 82 na dwóch występach w Polsce

Na tą informację z pewnością czekało wielu fanów house’owego maestro w naszym kraju. Bijący rekordy popularności brytyjczyk wystąpi w Polsce dwukrotnie. 13 października usłyszymy go w katowickim P23, dzień później zamelduje się w stołecznej Pradze Centrum. Założyciel labelu Knee Deep In Sound wraca po Polski po zeszłorocznym występie na Audioriver Festival.

Hot Since 82
fot. materiały prasowe

Hot Since 82 to pseudonim artystyczny, pod którym tworzy, produkuje i miksuje brytyjski DJ Daley Padley. Artysta dzięki swojej ciężkiej pracy i odrobienie szczęścia, z nikomu nieznanego DJ-a grającego w klubach w rodzinnym Barnsley stał się jednym z najbardziej znanych współczesnych twórców muzyki elektronicznej. Jego kariera wystrzeliła w 2012 roku dzięki m.in. wydawnictwom dla Get Physical, Noir Music i Moda Black. W 2014 roku założył własny label Knee Deep In Sound, który z miesiąca na miesiąc rośnie w popularność.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 Hot Since 82 Live From a Lagoon in Argentina

W ostatnich latach Hot Since 82 wydał dwa bardzo udane albumy – 8-track z 2019 roku oraz Recovery opublikowany rok później. Gwiazda okładek Mixmaga i DJ Magazine ma na swoim koncie liczne tytuły jak Essential New Tunes, Hottest Records in the World czy Essential Mixes nagrane dla BBC Radio One. Brytyjczyk znalazł się w TOP10 najlepiej sprzedających się artystów na platformie Beatport. Podczas swojej bogatej kariery wystąpił na wiodących, światowych festiwalach. Zobaczyliśmy go w trakcie Glastonbury i Coachella, pełnił także rolę rezydenta na Ibizie w Pacha, Space i Amnesii.

Po dwóch odwołanych występach, kolejno na festiwalu Audioriver i w Nowej Jerozolimie, polskim fanom udało się usłyszeć Hot Since 82 w 2016 roku na Smolnej oraz rok temu na wspomnianej, płockiej plaży. Miejmy nadzieję, że tym razem nic nie stanie na drodze przed nadchodzącymi bookingami w najlepszych polskich klubach.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →