Sylwester w P23, czyli taniec w świątyni na dnie oceanu

Fot. Facebook
Eventpromo News

Katowicki klub P23 nie osiada na laurach. Ekipa odpowiedzialna za to miejsce nieustannie zaskakuje kolejnymi znakomitymi bookingami i wielką dbałością o to, by organizowane przez nich imprezy stały na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie czysto artystycznym, jak i produkcyjnym. Nic dziwnego, że miejscówka z ulicy Porcelanowej jest uważana za krajową czołówkę. Nadchodzący Sylwester ma być tego potwierdzeniem. Już na etapie czytania zapowiedzi, noworoczna impreza robi wrażenie. Zacieramy ręce i obieramy kierunek na Śląsk.

Od dłuższego czasu P23 nie jest już tylko istotnym punktem na klubowej mapie Silesii – to zdecydowanie pierwsza dziesiątka najważniejszych spotów całego kraju, który jednak ma dużo większe ambicje niż organizacja „tylko” dobrych imprez. Włodarze tego miejsca za cel przyjęli sobie to, by P23 stało się istotnym ośrodkiem kulturotwórczym, silnie inspirującym i budującym społeczność skupioną wokół lokalnej sceny. Polityka bookingowa również zasługuje na pochwałę, bo katowicki klub nie idzie utartymi ścieżkami – marki już doskonale znane, choć dalekie od banału, przeplatane są mocnymi, polskimi akcentami. Nie brakuje miejsca na gatunkową dywersyfikację, przez co P23 tworzy mocne i zróżnicowane community wśród fanów i fanek wielu odmian muzyki elektronicznej.

Fot. facebook.com/scenap23

Sylwester w P23 – podróż w głąb oceanu

Zbliżający się Sylwester rządzi się jednak swoimi prawami. Na bok odkładane są dotychczasowe ograniczenia – ta jedna noc w roku zasługuje na to, by różnić się od wszystkiego, co wydarzyło się w ciągu minionych dwunastu miesięcy. Nie inaczej będzie w przypadku P23.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

​​Nieustannie dążymy do nieosiągalnego dla zwykłych śmiertelników mitycznego miejsca, do muzycznej idylli na zaginionym lądzie, do naszej klubowej utopii. Nie dotrzemy tam, ale sama droga to wystarczający powód, by ciągle działać

– czytamy w zapowiedzi i oczy zaczynają nam się błyszczeć na samą myśl o tym, jak może wyglądać wnętrze katowickiej miejscówki w dniu imprezy. To nie wszystko – sprawdzamy line-up i wtedy robi się jeszcze ciekawiej!

Lokier / September 6 / 8pm-9pm

Sylwester w P23 – skład

Podczas tej jednej, niesamowitej nocy sylwestrowej na dwóch scenach w P23 zobaczymy i usłyszymy:

P23 Stage

Regal (Madrid) I Lokier (Berlin) I Aksamit I Michał Macewicz

Atlantis

Weikum I Lulu Malina I Siasia

Obecność tak uznanych postaci polskiej i europejskiej sceny klubowej robi wrażenie. To nie koniec – skład uzupełnią lokalni didżeje i didżejki, a całości dopełnią VJe, którzy zadbają o to, by zapowiada oprawa wizualna imprezy spełniła najśmielsze oczekiwania i spotęgowała wrażenia.

Regal | Boiler Room Madrid

Sylwester w P23 – bilety

P23 oferuje uczestnikom i uczestniczkom dwa rodzaje biletów – pierwszy, zapewniający wstęp na imprezę, oraz drugi, oferujący dodatkowe atrakcje takie jak osobny open bar, odosobniona strefa chill z lożami, dostęp do antresoli, osobne toalety, przekąski, owoce, finger foods, itd. W obu przypadkach obowiązują ograniczone pule, dlatego spieszcie się – niezależnie od tego, na jaki rodzaj wejściówek się zdecydujecie, im szybciej je zakupicie, tym mniej zapłacicie. Bilety na imprezę sylwestrową w P23 dostępne są u naszych przyjaciół z Biletomat.pl: bilety standard oraz bilety VIP.p23

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →