Joris Voorn powraca na Górny Śląsk

fot. Joris Voorn / P23 materiały promocyjne
Eventpromo
joris voorn p23

Po spektakularnym występie na ostatnim FEST Festivalu w chorzowskim Parku Śląskim, popularny niderlandzki didżej i producent Joris Voorn powraca na Górny Śląsk! Kto nie miał okazji zobaczyć go w sierpniu, może nadrobić zaległości już 4 lutego w katowickim P23.

Fenomen z Niderlandów

Joris Voorn od blisko 20 lat popularyzuje muzykę z pogranicza house oraz techno, pozostając niezmiennie jedną z ikon tych gatunków. Urodzony w Tilburgu, lecz bazujący od lat w Amsterdamie didżej i producent zasłynął dzięki swoim emocjonalnym i dynamicznym wydawnictwom. Sławę zapewnił mu album Nobody Knows z 2014, który został okrzyknięty albumem roku przez.. Billboard!

Joris Voorn – Nobody Knows

Niderlandczyk występował na wszystkich najważniejszych festiwalach całego świata takich jak Awakenings, Tomorrowland, Ultra Music Festival, Mysteryland, Electric Zoo i wielu innych. Kilka dni temu do sieci wleciał zapis jego występu z ostatniego sylwestra – koniecznie sprawdźcie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Joris Voorn Live at NYE 22/23 Awakenings, Amsterdam

Jak mogliście się dowiedzieć z naszej relacji z Chorzowa, występ Jorisa Voorna, był jednym z najważniejszych i najbardziej niezapomnianych punktów zeszłorocznej edycji festiwalu w Parku Śląskim – choć artysta grał o stosunkowo trudnej porze, ponieważ w tym samym czasie na innej scenie grała headlinerka Charlotte de Witte, tak jego melodyjny i energiczny set przyciągnął spore tłumy jeszcze w trakcie występu belgijskiej gwiazdy. Zapis z jego występu na FEST Festivalu został udostępniony w audycji Spectrum Radio.

Spectrum Radio 280 by JORIS VOORN | Live from FEST, Poland

Publiczność kocha jego energię i to, co robi po drugiej stronie danceflooru – nie inaczej będzie już na początku lutego w katowickim P23! O dobry support zadbają reprezentanci polskiej sceny: Leon oraz Sincz.

Joris Voorn w P23 – przybywajcie!

Na stronie Biletomat.pl pojawiły się wejściówki na noc z Jorisem Voornem w katowickim P23. Dwie pierwsze pule zostały szybko wyprzedane – do 3 lutego, lub wyczerpania zapasów dostępne są wejściówki z trzeciej puli w cenie 85 zł. Nie zwlekajcie z zakupem!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →