Victor Ruiz wraca do Polski! Znamy datę i lokalizację występu

via facebook.com/victorruizofficial
Eventpromo
Victor Ruiz

Mistrz ciemnych melodii, dynamiczny selektor, czołowa postać sceny techno na świecie i utalentowany przedstawiciel Drumcode. Z Brazylii do Berlina, z Berlina do Katowic. Victor Ruiz już 3 marca wystąpi w P23. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Victor Ruiz wraca do Polski

Po fenomenalnym występie we wrocławskim Transformatorze Victor Ruiz odwiedzi kolejne polskie miasto. Tym razem przystankiem w trakcie międzynarodowego tournée brazylijczyka mieszkającego w Berlinie będzie katowicki klub P23. Popularna „Porcelana” w Katowicach przygotowała w tym roku niemałą gratkę dla swoich fanów – do najważniejszego na Śląsku klubu z muzyką elektroniczną zjadą się gwiazdy światowego formatu. Za nami event z Jorisem Voornem i Introversion, na horyzoncie jakościowe bookingi w postaciach SPDFJ czy właśnie Victora Ruiza.

Victor Ruiz
via facebook.com/victorruizofficial

Ruiz to jeden z najciekawszych przedstawicieli nowej fali techno, którego unikalne brzmienie docenili fani na całym świecie. Występy na żywo stanowią jego główną wizytówkę. W trakcie ich trwania bardzo często korzysta z nieoficjalnych editów – w Katowicach z pewnością usłyszymy którąś z interpretacji klasyków od The Prodigy, Massive Attack czy Depece Mode.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Victor Ruiz | Mayday Poland 2022

Jego unikatowe produkcje zostały docenione przez najbardziej liczące się wytwórnie – koniecznie sprawdźcie pozycje dla Drumcode, Noir Music czy Suara. Rozpoznawalność Victora Ruiza i coraz mocniejszy katalog podbijające kolejne parkiety zaprowadził go do występów na najważniejszych imprezach na świecie. Pojawił się na tak ikonicznych imprezach jak Time Warp, Drumcode Festival bądź Awakenings Festival. Już 3 marca brazylijczyk dopisze do swojej listy P23!

Victor Ruiz w Katowicach – łapcie bilety

Bilety na nadchodzącą wydarzenie z Victorem Ruizem w katowickim P23 dostaniemy z pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Aktualnie w sprzedaży jest pierwsza pula w cenie 55zł. Early bird dostępne będą do wyczerpania puli lub 1 marca.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces. Dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →