The higher intensity gracze zasilają higher intensity event, czyli nowe ogłoszenia od 999 majowego Maratonu Miłości

Fot. Klangkuenstler / Facebook
News
999, maraton miłości, 50 godzin, klangkuenstler, ogłoszenie

Na świecie pewne są trzy rzeczy (tylko trzy, nie więcej) - śmierć, podatki i "atak" w wykonaniu kolektywu (już nie klubu) 999. Nasi starzy, dobrzy znajomi, zgodnie z zapowiedzią, kontynuują politykę wdrażania najciekawszej edycji Maratonu Miłości w historii, anonsując kolejnych higher intensity graczy. Kogo jeszcze usłyszymy w dniach 6-8 maja w Małej Warszawie?

999. To nie są żarty

Mogli wrzucić post pierwszego kwietnia, ale istniałyby obawy, że część osób nie wzięłaby ich na poważnie. Skąd takie wnioski? Ponieważ znamy ich doskonale, wiemy, że zdolni są do wszystkiego. Dziewiątki na swój sposób dbają i utrzymują kontakt ze swoimi odbiorcami. Imają się różnych metod. Od słynnych elaboratów o życiu i muzyce, których nie powstydziłby się sam Dtekk, po programy kulinarne organizowane w czasach najgłębszego kryzysu.

Dzień przed Prima aprilis nie jest im jednak do śmiechu. Sprawa jest bardzo poważna. Do wydarzenia 50 godzin – maraton miłości 2022 zostało niewiele ponad miesiąc, podobnie jak artystów, których do tego czasu systematycznie trzeba przedstawiać. Po dotychczasowym ogłoszeniu Ancient Methods, AnD, Aksamit, Hekato, Cleric, Stranger, Cranz, MKO, Lokier, NN, Yanamaste, przyszła pora na kolejną piątkę artystów. Atak!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

999, Maraton Miłości, 50 godzin, Animistic Beliefs, Klangkuenstler, NFS, Sienn, Rommek
Fot. Hekato & Aksamit / MARIE MAROU

999. Kolejni higher intensity gracze w line-upie

Był ogień, będzie dym. Jedno z haseł towarzyszące eventowi 50 godzin – maraton miłości 2022 idealnie podsumowuje trzecie ogłoszenie. Warszawiacy ani myślą się zatrzymywać, a tym bardziej dać nam chwilę wytchnienia w piątej już odsłonie swojego pięćdziesięciogodzinnego cyklu imprez zapoczątkowanego pod słynnym wiatrakiem na Placu Jana Henryka Dąbrowskiego 8.

Pełen klasyków, ale i nowych, świeżych zawodników line-up ostatniego dnia marca zasilają Animistic Beliefs – „top 3 naszych live’ów usłyszanych przez ostatnie lata”, Klangkuenstler, czyli „90’s inspired vibe – hard, brutal grooves”, „reprezentanci sztyletów DUEL” – NFS w duecie ze Siennem oraz Rommek ze swoim „broken techno/experimental type of stuff”. „Godzin jest wiele i postaraliśmy się, aby każdy znalazł coś dla siebie”.

999, Maraton Miłości, 50 godzin, xc
Fot. 999

Organizatorzy wydarzenia, wychodząc naprzeciw tym, którym niekoniecznie w ostatnim czasie jest po drodze z Facebookiem i czytaniem „przydługiego tekstu o tym, jak super są artyści na 50h”, przygotowali pierwszy w swojej historii podcast. Jeśli lubicie chaotyczne przemyślenia chaotycznego prowadzącego, garść inside’ów z życia 999 i parę leaków z dzisiejszego ogłoszenia artystów – to nagranie skrojone pod was. Nie mogliście trafić lepiej.

Next Ticket Drop: pula w niższej cenie ważna jest jeszcze tylko dziś do godziny 21:00 (31.03).

Love will forgive you all.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →