Czasami prawdziwe złoto świeci niewystarczająco. 999 i SLAP imprezą w Ciele inaugurują wspólny projekt

Fot. Guillaume Kayacan
Eventpromo
Shifted, 999, SLAP, Ciało

Już nie jako klub, a idea i kolektyw, wracają do imprezowego obiegu nasi starzy znajomi z 999. Zanim zasiądziemy do stołu rozkoszując się daniem głównym w postaci kolejnego pięćdziesięciogodzinnego maratonu (nadal) miłości, wypadałoby wrzucić coś mniejszego na ząb nieco wcześniej.

Idealną przystawką na tę okoliczność wydaje się być zaplanowana na dziewiętnastego marca impreza w nowej miejscówce wrocławskiego Ciała. W końcu, Dziewiątki, jak mało który projekt w Polsce, potrafi wyprzedać imprezy bez line-upu czy z mniej oczywistymi nazwiskami lecz wciąż z oprawą techniczną z najwyższej półki. Przyzwyczajeni do wysoko postawionej poprzeczki przez Mateusza Skibę i Olę Bladosz, mamy z tyłu głowy trzydniowe melanżyki (pozdro dla kumatych), trwające do rana imprezy pod słynnym wiatrakiem czy… nadzieję na kolejne nietuzinkowe inicjatywy.

999, SLAP, Ciało, Shifted
Fot. MARIE MAROU

999. Nowa kolaboracja

W oczekiwaniu na największą z nich, zaplanowaną na początek maja, dwa zasłużone dla sceny elektronicznej twory, postanowiły pójść ramię w ramię w słusznej sprawie. Nie od dziś słyną z rozmachu i wysokiej jakości. Na imprezach zjedli zęby, wiedzą co jest pięć. Nie inaczej mogło być decydując się na wspólne przedsięwzięcie. Kolektyw SLAP to od lat przecież synonim jakości. Z niejednego pieca jadł chleb. W małym palcu ma imprezy z trzema headlinderami. Dlatego nie może dziwić, że to ich 999 (albo na odwrót), obdarzyli zaufaniem decydując się na wspólną kolaborację.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gdyby lekko sparafrazować popularne przysłowie na “czasami prawdziwe złoto świeci niewystarczająco” to doskonale oddawałoby sytuację wielu ambitnych artystów na scenie muzyki elektronicznej. Osób, które chcą robić dobre rzeczy i nie płynąć z prądem hype’u.

– w taki sposób 999 pisze w kontekście nadchodzącej imprezy.

Obie ekipy na pierwszej imprezie mają na celu zwrócenie uwagi na nieszablonowych artystów. Wyselekcjonowani zostali tacy, którym dobrze jest poza głównym nurtem, którzy na siłę nie próbują wpisywać się w panujące trendy. Tej nocy muzyka będzie na pierwszym miejscu i skład w postaci Shifted, Cravo, Konduku, Masha Romanova, Cranz, PAWEL oraz reprezentantów SLAP: Michał Macewicz, MKO, Spectribe.

999, SLAP, Ciało, Shifted
Fot. 999

Organizatorzy zdążyli już zapewnić, że to nie pierwsze wydarzenie spod szyldu obu marek. Bilety na wydarzenie w cenie 60 zł będą dostępne jedynie na bramce w dniu eventu. „Spodziewajcie się niespodziewanego”.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →