50 godzin – maraton miłości w 999: kolejne ogłoszenie

News
999 - Fot. Helena Majewska

Warszawski klub 999 odsłania kolejne karty. Impreza walentynkowa 50 godzin - maraton miłości w stołecznym klubie została wzbogacona o nowych artystów. Nie brakuje głośnych nazwisk.

999: 50 godzin – maraton miłości

Zapoczątkowany we wrześniu cykl imprez w 999 z kilkudziesięciogodzinnym maratonem muzyki w tle, z każdą kolejną edycją zaskarbia sobie sympatię coraz to większego grona odbiorców. Zarówno wrześniowe 48, jak i listopadowe 49, byłu tylko namiastką możliwości organizatorów, co do dalszych planów rozwoju serii imprez. Lutowa edycja już teraz zapowiada się jeszcze bardziej okazale. Najnowsze ogłoszenie tylko to potwierdza. W dotychczas ogłoszonym gronie znaleźli się. Hadone, Sunil Sharpe, Tommy Holohan i Under Black Helmet. Dziś dołączyli do nich Ansome, D.Dan, Hector Oaks, Hyperaktivist, [KRTM], Takaaki Itoh i Tapefeed.


Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

999: Takaaki Itoh, Ansome, Hector Oaks i inni

„999 ten numer to zabawa” – tak od pewnego czasu brzmi hasło promowane przez włodarzy klubu. Patrząc na ogłoszone nazwiska nie wypada się z nim nie zgodzić. W końcu klasy i najwyższego kunsztu Asnome’a, D.Dana, Hectora Oaksa i Takaaki Itoha mogliśmy doświadczyć w Polsce już nie raz. Inaczej jest w przypadku trójki artystów, którzy debiutują w naszym kraju. Są nimi Hyperaktivist, Wenezuelka z pochodzenia na stałe mieszkająca w Berlinie, pochodzący z Belgii [KRTM] i brytyjski duet Tapefeed, który swoje produkcje wydawał chociażby Abyss Recording.

999: Scena dzienna

Tak, jak w przypadku poprzednich edycji, i tym razem doświadczymy muzycznych doznań pod osłoną dnia. Od godziny 11:00 odpowiedzialnymi za dostarczenie chwili oddechu i zgoła innego klimatu w 999 będą dwa zaprzyjaźnione z klubem kolektywy. Sobotnia część będzie należała do The Very Polish Cut Outs, w składzie Kacper Kapsa, Schmoltz i Bisti. Natomiast SOJUZ reprezentować będą amnesiac, bald, soulens, Stpdmnk i Valdemar ST.

Walentynki w 999: 50 godzin – maraton miłości

Przypomnijmy – impreza 50 godzin – maraton miłości rozpocznie się 14 lutego, o godzinie 22:00.


Zdjęcie główne: Helena MajewskaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →