Antidotum w burzliwych czasach. Rommek i Aimée Mullen wracają z kolejnym albumem

Fot. Torn Relics / Facebook
News
Torn Relics, Burning Injustice, Instruments Of Discipline

Debiutowali w 2019 roku w Sacred Court u samego SNTSa. Rok później wydali swój pierwszy album, Abolish The Dogma. Utrzymujący tendencję rokrocznego publikowania wydawnictw Rommek i Aimée Mullen, mogą wpisać kolejną pozycję do swojego muzycznego portfolio. Posłuchaj zapowiedzi Burning Injustice, drugiego w karierze LP duetu Torn Relics.

Torn Relics – Burning Injustice [Instruments Of Discipline]

Torn Relics i ostatnie 4 lata

Burning Injustice to drugi po Abolish The Dogma album Torn Relics, duetu Romek Boyer i Aimée Mullen. Stworzony w ciągu ostatnich 4 lat krążek odzwierciedla rozpad politycznego i społecznego krajobrazu w Wielkiej Brytanii. Para nie ukrywa również inspiracji Brexitem oraz izolacją i trudnym czasem spowodowanym przez Covid-19. Krążek, który łączy w sobie mityczne i futurystyczne elementy nieznanego świata, ma służyć jako antidotum w obecnych burzliwych czasach. Nacechowany stylistycznym zróżnicowaniem w produkcji duet za sprawą Burning Injustice dzieli się ze światem pokładem nieograniczonego muzycznego warsztatu.

Torn Relics – Disguise (Instruments of Discipline)

Torn Relics to eksperymentalny elektroniczny duet z Londynu, w skład którego wchodzą będący na co dzień w związku RommekAimée Mullen. Ich twórczość to mieszanka cyber-punkowej elektroniki z tribalistycznymi rytmami i futurystycznymi elementami. Ich debiutancka EP-ka, The Poisoned Chalice, ukazała się nakładem Sacred Court w 2019 roku i zawierała genialny remiks założyciela labelu, SNTS. Z kolei Abolish The Dogma, debiutancki 8-utworowy album został wydany rok później w Leyla records. Dzięki niemu mogliśmy po raz pierwszy usłyszeć różnorodność w prezentowanej stylistyce duetu, a po upływie roku ponownie otrzymujemy pełne niespodzianek i nowych aranżacji dzieło z premierą zaplanowaną na 31 sierpnia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →