SNTS zapowiada „The Unfinishing Fight Against Humanity”, pierwszy album od 4 lat

News Zapowiedzi
SNTS

SNTS za pośrednictwem krótkiego wideo zapowiedział najnowszy album. The Unfinishing Fight Against Humanity ukaże się 4 grudnia nakładem autorskiej wytwórni SNTS Records.

Pięć lat od wydania pierwszego albumu The Rustling Of The Leaves w listopadzie 2015 roku oraz drugiego i zarazem ostatniego Losing Sight z 2016 roku, SNTS wieńczy 2020 rok nowym, długo wyczekiwanym long playem.

SNTS – przesłanie The Unfinishing Fight Against Humanity

Mowa o The Unfinishing Fight Against Humanity, albumie składającym się z 10 utworów, które – jak czytamy w oficjalnym komunikacie – nawiązywać będą do „odniesień historycznych, mistycznych i współczesnych, które prowadzą nas do refleksji nad tym, jak istoty ludzkie mogą komplikować swoje istnienie swoim zachowaniem i konsekwencjami, jakie wynikają z tych działań ”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SNTS – The Unfinished Fight Against Humanity – od miłości do nienawiści

W przeciwieństwie do dwóch poprzednich albumów, najnowszy krążek ma swoją estetyką i charakterem odbiegać od swoich poprzedników, niemalże w całości przesiąkniętych dźwiękami dark ambientu. SNTS tym razem kładzie nacisk na mroczne i twarde rytmy, opowiadające o „współistnieniu różnych wartości ludzkich na przestrzeni dziejów, od pokoju do wojny, od miłości do nienawiść, od empatii do ego”. Jak sam wyznał:

Człowiek został stworzony do życia w społeczeństwie, problem pojawia się, gdy społeczeństwo nie współistnieje lub nie konkuruje o przetrwanie. Po długim okresie zaangażowania w ten projekt, w końcu nadszedł czas, aby podzielić się z wami wydaniem tego albumu. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w ten intensywny i emocjonalny projekt.

Album The Unfinished Fight Against Humanity ukaże się 4 grudnia nakładem wytwórni SNTS Records.

A1. An Era Of Absurdity
A2. Bacchanalia
A3. Temporary Pleasure

B1. Defence Mechanisms
B2. Repressive Society

C1. Ego Death
C2. Power In History

D1. Judged By Uncertainty
D2. Empathy Over Indifferenceem
D3. HopelessPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →