Jedna noc w Sopocie z SNTS – poczuj berliński klimat

Eventpromo
SNTS

27 grudnia Sopot przemieni się w stolicę ciężkich i mrocznych brzmień. To wszystko za sprawą SNTS, który kolejny raz odwiedzi Polskę.

SNTS – czy ktoś wie, kim on jest?

Kto kryje się za przeraźliwie czarną maską? Z pewnością możemy powiedzieć, że jest to człowiek z ogromnym talentem. Jego sety są połączeniem ciężkiego industrialnego techno z nowoczesnymi i transowymi rytmami. To wszystko spajane jest nieoczywistymi dropami i płynnymi przejściami.

Styl SNTS choć typowy dla berlińskiej sceny techno, ma w sobie dużą dawkę autonomiczności i oryginalności. Przytłaczający klimat muzyki dopełniany jest wizerunkiem Dj’a. SNTS nie rozstaje się z swoją przerażającą czarną maską. Czerń dominuje zarówno w wyglądzie artysty, jak i w jego setach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SNTS – Boiler Room Berlin Live Set

Dj ma na swoim koncie występy na Boiler Roomach, zjawił się także w poznańskim klubie Projekt Lab oraz występował na polskim festiwalu Up To Date. Prócz intensywnej trasy koncertowej, artysta zajmuje się prowadzeniem własnej wytwórni muzycznej. SNTS Records może dostarczyć Wam wielu ambientowych oraz industrialnych dźwięków rodem z berlińskich podziemi.

SNTS – Boiler Room x Kompass

Mówiąc o SNTS nie można zapomnieć o jego współpracy z innymi artystami sceny techno. Koniecznie zapoznajcie się z b2b, które zagrał z Paulą Temple podczas tegorocznego ADE (Amsterdam Dance Event).

Paula Temple b2b SNTS at Intercell ADE in H7 Warehouse, ADE 2019

SNTS – 27 grudnia, Sopot, Sfinks700 – kup bilety

27 grudnia SNTS nawiedzi jeden z czołowych klubów w Sopocie – Sfinks700. Set artysty może być rozgrzewką przed nadchodzącym sylwestrem albo po prostu odstresowaniem po spędzonych z rodziną świętach. Bilety możecie kupić na stronie Biletomat.pl.

Start imprezy o 22:00.

Nie może Was tam zabraknąć!

SNTS

SNTS - Sfinks700, Sopot | 27.12.2019

Biletomat.pl
29 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →